SZUKAJ
Moda i Uroda
0

50 gwiazd Converse – zbierz je wszystkie

Stars & Stripes, czyli gwiazdy i paski, dominujący motyw flagi Stanów Zjednoczonych to prawdziwy symbol wolności i niezależności. Nie musisz czekać na fajerwerki z okazji 4 lipca…

50 gwiazd Converse – zbierz je wszystkie

Stars & Stripes, czyli gwiazdy i paski, dominujący motyw flagi Stanów Zjednoczonych to prawdziwy symbol wolności i niezależności. Nie musisz czekać na fajerwerki z okazji 4 lipca, aby ożywić strój dodatkami w stylu Americana. Wyrusz w podróż marzeń w nowych modelach Converse Chuck Taylor All Star z motywem flagi.

Road trip w nieznane, niekończące się rozmowy w przydrożnych barach przy dźwiękach starych rock’n’rollowych hitów i noclegi pod gołym niebem. Poczuj prawdziwą wolność w amerykańskim stylu. Modele Converse Chuck Taylor All Star Americana będą Ci towarzyszyć w wakacyjnej podróży. W linii znalazły się dwa niskie oraz trzy wysokie modele z motywem star & stripes.

Niskie Americany od Converse zostały wykonane z satynowego płótna. Możesz je mieć w dwóch wersjach kolorystycznych: szaro-czarnej oraz szaro-czerwonej.

Fot:Fot: Chuck Taylor All Star, cena 319pln

Fot: Chuck Taylor All Star, cena 319pln

Wysokie Americany występują w trzech wariacjach. Dwa płócienne modele zostały pokryte kolorowym printem. Natomiast białe są wykonane z satynowego płótna o fakturze star & stripes. Subtelny motyw widać, gdy letnie słońce pada na sneakersy pod odpowiednim kątem.

Fot: Chuck Taylor All Star 339pln

Fot: Chuck Taylor All Star 299pln

Fot: Chuck Taylor All Star 299pln

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!