SZUKAJ
Zdrowie
0

9 kobiecych zachowań, których mężczyźni nie znoszą

Jakiś czas temu skupiliśmy się wypunktowaniu męskich nawyków, które doprowadzają kobiety do szału. Każdy kij ma dwa końce, dlatego odbijemy piłeczkę i dziś porozmawiamy o zachowaniach typowych dla znacznej części kobiet …

Jakiś czas temu skupiliśmy się zachowaniach, które niszczyć związek. Dlatego dziś porozmawiamy o zachowaniach typowych dla znacznej części kobiet, które są w stanie przyprawić facetów o zawał. Niektóre z nich już pewnie w tym momencie przemknęły Wam przez myśl. Szykowanie się do wyjścia godzinami, „wszystko w porządku”, „domyśl się”…. Brzmi znajomo? Zapewniamy Was, że jest tego więcej. Przed Wami niechlubna lista kobiecych zachowań.

kobiecych zachowań

1. Kiedy po przyjściu do domu, witacie faceta wymownym milczeniem lub bardzo wylewnym „wszystko w porządku”, albo „nic” mężczyzna ma wiedzieć, że coś się dzieje. Facet powinien te słowa tłumaczyć w sposób następujący: „jestem na Ciebie wściekała, nie widzisz tego?”. Oczywiście nie należy tego podciągać do każdej dyskusji, w której pojawią się te słowa, ale dość często kobiety sięgają po tą kartę, czym wyprowadzają mężczyzn z równowagi. Dlaczego? Otóż wiadomo, że w męskim świecie dobrze jest sobie wszystko wytłumaczyć i nazwać rzeczy po imieniu. Przecież bez szczerości nie ma mowy o udanym związku.

2. Kolejny kobiecy paradoks którego mężczyźni nie są w stanie zrozumień. Przedstawicielki płci pięknej uwielbią słuchać komplementów, oczywiście tych szczerych. Jednak, gdy je dostajemy zachowujemy się dość dziwnie. Zamiast podziękować doszukujemy się drugiego dna. Zaprzeczamy , albo co gorsza robimy miny, które psują romantyczną atmosferę. W końcowym rezultacie facet jest zdezorientowany, a kobieta nieusatysfakcjonowana. Nie ma się co dziwić, że mężczyźni tego nie znoszą. Wolą kobiety pewne siebie, czyli świadome własnych atutów i przyjmujące komplement jako potwierdzenie ich postrzegania własnej osoby.

3. Każdy facet mieszkający ze swoją partnerką wie, że kobiety potrzebują więcej czasu przed wyjściem by się wyszykować. Makijaż, włosy, depilacja, wybór sukienki … to wszystko samo się nie zrobi. W czym tkwi problem? Faceci, co prawda uwielbiają, gdy ich wybranki wyglądają pięknie, ale nie są już w stanie pojąć, dlaczego ta cała otoczka musi aż tyle trwać. Przecież oni kochają naturalne piękno. Czy jest na to jakaś metoda?

4. Niektóre kobiety mają problem z uszanowaniem wolnej przestrzeni swojego faceta. Jak tylko wyjdzie na piwo z kolegami zaczynają atakować go stadem sms- ów.. Każdy potrzebuje czasem złapać oddech i wyjść gdzieś ze znajomymi. To nawet zdrowo dla związku. Dlatego dajcie swoim facetom trochę oddechu, My również jak wychodzimy z przyjaciółką na ploteczki nie potrzebujemy telefonów i sms- ów co 5 minut, z informacją, co robi nasz ukochany. Takie zachowanie doprowadza mężczyzn do szału, a przecież żadna z Nas nie chce wyjść na desperatkę i bezradną istotę, która nie potrafi zająć się sobą.

5. Kolejne na liście niechlubnych kobiecych zachowań są pogawędki z przyjaciółką. Chodzi nam tutaj o zwierzanie się jej z informacji dotyczących różnych dziedzin życia, np. pracy, seksu, relacji z rodziną, problemów finansowych. W przeprowadzonych badań wynika, że kobiety zdradzają swoim przyjaciółkom średnio 80% tego, co dzieje się w ich związku. Nawet jeśli my kobiety postrzegamy to jako coś zupełnie normalnego, to faceci tego nie lubią. Nie chcą by trzecia osoba wiedziała o ich słabościach i problemach.

6. Już pisaliśmy o tym, że mężczyźni uwielbiają kobiety pewne siebie. Musimy jeszcze raz to podkreślić. Dlatego męska cześć populacji nie rozumie tego ciągłego stania na wadze i sprawdzania, czy po sytym obiedzie waga czasami nie skoczyła do góry. Nawet jeśli, to nikt przecież tego nie zauważy. Jeśli kobieta sama nazywa siebie brzydulą, bądź mówi, że ma za duży tyłek to na własne życzenie pozbawia się partnera i pcha go w ramiona innej, pewnej siebie kobiety. Powinnyśmy pamiętać by nigdy nie pytać swojego faceta „czy wyglądamy brzydko„ bądź „grubo”. Takie pytania panów tylko krępują, ale i sprawiają, że jako partnerka tracimy w ich oczach.

7. Kolejna ważna zasada! Kiedy facet siedzi przy swojej ulubionej grze, ogląda ulubiony serial bądź film nie wolno mu przeszkadzać. Taką zasadę przynajmniej chcieliby wprowadzić w życie panowie. My jednak w tym momencie możemy mieć zupełnie inne potrzeby, oczekiwania i ważne sprawy do poruszenia. Nie trudno się domyślić jaki jest tego finał. Faceci traktują to jako zamach na ich wolny czas i próbę zniewolenia, a mało tego mówienia im, co i kiedy mają robić. Tego wręcz nie znoszą. Pamiętajmy, że komunikacja z facetami w tym momencie może być dość utrudniona, gdyż podzielność uwagi to nie jest ich najmocniejsza strona.

8. Filarem każdego związku jest zaufanie, to dlaczego mamy z nim aż taki problem. Pytanie o to, czy partner ma ochotę na zdradę wydaje się być pozbawione jakiegokolwiek sensu. Oczywiście chodzi o związki w których wszystko układa się bardzo dobrze i nic nie wskazuje by któraś ze stron myślała o skoku w boku. To tyczy się obydwu stron – jednak to kobiety są bardziej podejrzliwe i mogą częściej doszukiwać się dowodów zdrady. Mężczyźni nie potrafią tego zrozumieć i bardzo tego nie lubią, bo za wszelką cenę starają się zapewniać kobietom bezpieczeństwo, a tego typu wyznania świadczą o tym, iż nie idzie im najlepiej.

9. Faceci nie znoszą, gdy są zmuszeni czytać pomiędzy wierszami. Do szewskiej paski doprowadza ich zgadywanie, co miały znaczyć te teksty rzucane w powietrze i miny, które mówią same na siebie. Najlepiej wdrążyć w życie zasadę „mów co masz powiedzieć” . Wówczas unikniemy niepotrzebnych napięć.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *