SZUKAJ
Zakupy
0

Akcja „Tu zaczyna się dobry dzień” w IKEA

IKEA Kraków przekonuje, że warto zadbać o komfort w sypialni i łazience, ponieważ to „tu zaczyna się dobry dzień”. W ramach tytułowej akcji przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne oferty na zakup łóżka i materaca oraz mebli łazienkowych…

Akcja „Tu zaczyna się dobry dzień” w IKEA

IKEA Kraków przekonuje, że warto zadbać o komfort w sypialni i łazience, ponieważ to „tu zaczyna się dobry dzień”. W ramach tytułowej akcji przygotowała dla swoich klientów atrakcyjne oferty na zakup łóżka i materaca oraz mebli łazienkowych. Do 22 lutego można skorzystać też z bezpłatnych porad fizjoterapeutów, którzy pomogą w doborze odpowiedniego materaca.

Akcja „Tu zaczyna się dobry dzień” w IKEA Kraków trwa od 12 stycznia do 22 lutego. W tym czasie na klientów sklepu czekają dwie równoległe oferty: 10% zwrotu na karcie rabatowej przy zakupie łóżka z materacem oraz drugie 10% przy zakupie umywalki i mebli łazienkowych.

Fot: Materiały prasowe IKEA

Przez cały czas trwania akcji można skorzystać też z bezpłatnych porad fizjoterapeutów. Udzielają ich w Dziale Sypialni, codziennie w godzinach otwarcia sklepu (pon.-sob. 09.00-21.00, niedz. 09.00-20.00).

Dodatkowo dla klientów posiadających kartę IKEA FAMILY* przygotowano specjalną ofertę 15% na wybrane produkty. Od 21 do 27 stycznia będzie można kupić taniej wszystkie pościele i prześcieradła, a od 4 do 10 lutego łazienkowe tekstylia. *Kartę IKEA FAMILY można założyć „od ręki” podczas wizyty w sklepie (wystarczy kilka minut na rejestrację) lub poprzez stronę www.IKEA.pl.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!