SZUKAJ
Zakupy
1

Delisam.pl, zdrowa żywność z całego świata w jednym miejscu

Przechadzając się po sklepie szukacie półek z żywnością oznakowaną jako BIO? Lubicie mieć pewność, że produkt po który sięgacie jest ekologiczny i dobrej jakości, a mimo to nie chcecie przepłacać za tą dogodność w sklepie stacjonarnym?…

Delisam.pl, zdrowa żywność z całego świata w jednym miejscu

Przechadzając się po sklepie szukacie półek z żywnością oznakowaną jako BIO? Lubicie mieć pewność, że produkt po który sięgacie jest ekologiczny i dobrej jakości, a mimo to nie chcecie przepłacać za tą dogodność w sklepie stacjonarnym? Na rynek wkroczył Delisam.pl, który może zapewnić Wam to wszystko. Są to e-delikatesy organiczne z produktami najwyższej jakości – w najniższych cenach. Ponad trzy i pół tysiąca starannie wyselekcjonowanych produktów głownie pochodzenia organicznego czeka na Was z ofercie e-sklepu.

Co wyróżnia ten sklep na tle konkurencji? Z pewnością to, że oferta jest dość bogata w produkty organiczne, naturalne, wytwarzane tradycyjnymi metodami. Delisam.pl posiada szeroką gamę produktów świeżych dedykowanych dla dzieci i dla osób z alergiami pokarmowymi. Smakołyki pochodzą z tradycyjnych polskich gospodarstw jak i z wybranych miejsc poza granicami naszego kraju. Delikatesy są wyłącznym dostawcą Serów Polskich i jako jedyny sklep w kraju posiada niedostępne nigdzie indziej produkty rolnictwa ekologicznego z Toskanii.

Sklep zrodził się z pomysłu miłośników dobrego jedzenia, a tym samym rodziców dzieciaków, którzy chcą serwować swoim pociechom możliwie jak najzdrowsze posiłki. „Sami kupujemy często w Internecie i zawsze brakowało nam strony, na której moglibyśmy zrobić zdrowe, cotygodniowe zakupy bez zbędnych trudności. W jednym miejscu” – tak o sobie mówią pomysłodawcy sklepu.

Sklep powstał w myślą o ludziach, chcących się dobrze odżywiać ale nie mających czasu na wielogodzinne zakupy w wielu miejscach, zabieganych z dużych miast, rodzicach małych dzieci, którzy odkryli, tak jak my, jak wielkie znaczenie ma to, czym karmimy siebie i bliskich,mieszkańców mniejszych miejscowości nie mających dostępu do szerokiej oferty ekologicznych produktów z różnych stron świata, smakoszy, którym nie zawsze chce się wyjść z domu po zdrowe zakupy najwyższej jakości produktów.

Składając zamówienie możemy wybierać z pomiędzy 9 kategorii – od produktów spożywczych, poprzez kosmetyczne i dziecięce – klienci znajdą aż 3500 produktów, w większości posiadających certyfikat BIO, który jest gwarancją najwyższej jakości produktów ekologicznych. Jeśli zdecydujemy się złożyć zamówienie będziemy musieli potwierdzić je mailowo lub telefoniczne. Uzgadniamy  dogodny termin i porę dostawy, do trzech dni roboczych od momentu finalizacji transakcji.  Dostawy produktów obejmują cały kraj. Zamówienia powyżej 200 zł są realizowane bezpłatnie, poniżej tej kwoty koszt dostawy wynosi 19.90 zł.

Podziel się:
 • googleplus
 • linkedin
 • tumblr
 • rss
 • pinterest
 • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 1 komentarz

 • ciekawe. dobrze pomyślane 🙂

 • Zostaw komentarz

  Chcesz wyrazić swoją opinię ?
  Zostaw odpowiedź!

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *