SZUKAJ
biznes
0

Doczekaliśmy się męskiego modela plus size. Nam się podoba!

Ostatnimi czasy w branży modowej coraz częściej pojawiają się modelki plus size, nie wiemy jeszcze, czy to tylko krótkotrwały trend, czy zmiana na stałe. Agencja IGM Models….

Doczekaliśmy się męskiego modela  plus size. Nam się podoba!

Ostatnimi czasy w branży modowej coraz częściej pojawiają się modelki plus size, nie wiemy jeszcze, czy to tylko krótkotrwały trend, czy zmiana na stałe. Agencja IGM Models właśnie wyrusza z całą sekcją męskich modeli plus size, jednak przewodzi jej nazwa „Brawn”, co możemy przełożyć na „silny, muskularny, sprawny fizycznie”.

Fot: @Zach Miko

 

zach-miko-img-models1-730x350

Zach Miko to pierwszy model, który podpisał kontrakt. Ma 198 cm wzrostu, waży 110 kg, a obwód jego pasa wynosi 101 cm. .„Każdy chce nosić świetne ciuchy, i każdy chce wyglądać modnie. Musimy zacząć wprowadzać więcej opcji” – tłumaczy Ivan Bart, prezes IMG

„Kobiety wszystkich kształtów i rozmiarów są piękne, pewne siebie i sexy. Teraz czas przywrócić takie postrzeganie siebie facetom. Myślenie przenosi się z kategorii „To jest właśnie piękno” na „Czym jest piękno?”. Chciałbym to pytanie wprowadzić do mody męskiej” – podkreśla Zach.

Nie tylko kobiety mają problem z dopasowaniem ubrań do swoich sylwetek i kobiecych kształtów. Panowie również mają z tym kłopoty, i nie chodzi tutaj o mężczyzn przesadnie otyłych. W męskiej modzie również pojawiło się światełko w tunelu, które może pomoc poprawić ten san rzeczy.

Czy Zacha Miko stał się męskim odpowiednikiem modelki pluse size – Ashley Graham. Tego nie wiemy , ale na swoim kocie ma rolę między innymi w „Wilku z Wall Street”. Poza tym jest muzykiem i komikiem.

Zach współpracował już w sieciówką Target. My osobiście życzymy mu samym sukcesów. Aby rozwiać wszelkie wątpliwości  na samym wstępie potwierdzamy, że jest żonaty!

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *