SZUKAJ
Kultura
0

„Fantastyczna Czwórka” gotowa do akcji. Zobacz nowy zwiastun!

Wiosna cieszy nas nie tylko ze względu na pogodę, ale i nowości, które trafią niebawem na ekrany kin. Tym razem przyszła pora na trailer kolejnego hitu z udziałem superbohaterów, a dokładnie Fantastycznej Czwórki.

„Fantastyczna Czwórka” gotowa do akcji. Zobacz nowy zwiastun!

Wiosna cieszy nas nie tylko ze względu na pogodę, ale i nowości, które trafią niebawem na ekrany kin. Tym razem przyszła pora na trailer kolejnego hitu z udziałem superbohaterów, a dokładnie Fantastycznej Czwórki. Większość z nas zapewne pamięta film o takim samym tytule, który pojawił się w kinach w 2005 roku. Mimo, ze tamta produkcja nie cieszyła się zbyt pozytywnymi recenzjami, to tym razem twórcy zapewniają, że będzie inaczej.

Oglądając zwiastun rzeczywiście można odnieść takie wrażenie, bowiem  zapowiada całkiem niezłą produkcję. Co prawda wstępnie mieliśmy go zobaczyć nieco później, ale niekontrolowany wyciek wymusił 20th Century Fox do opublikowania oficjalnej wersji. Teraz możemy zobaczyć więcej mocy jakimi dysponują superbohaterowie i poznać ich największego wroga Dr. Dooma.

W filmie zobaczymy Kate Marę (Invisible Woman), Milesa Tellera (Mr. Fantastic), Michaela B. Jordana (Human Torch) oraz Jamiego Bella (The Thing). Za całość produkcji odpowiada Josh Trank. Fantastyczna Czwórka trafi do polskich kin już w połowie sierpnia.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!