SZUKAJ
Gadżety
0

FoldiMate – Robot, który poskłada Twoje pranie w mniej niż jedną minutę

Oto jedna z najbardziej znienawidzonych czynności domowych – składanie prania. Znasz kogoś, kto lubi to robić? Jeśli odpowiedź brzmi nie, nie jesteś sama! Jednak dzięki robotowi FoldiMate…

FoldiMate – Robot, który poskłada Twoje pranie w mniej niż jedną minutę

Oto jedna z najbardziej znienawidzonych czynności domowych – składanie prania. Znasz kogoś, kto lubi to robić? Jeśli odpowiedź brzmi nie, nie jesteś sama!  Jednak dzięki robotowi FoldiMate, ten czas pełen nudy, który przeznaczałaś na składanie prania  będzie należał do przeszłości.

 

Na stronie producenta nazywają go przyjacielem od składania prania i słusznie, gdyż zapewne żaden innych Twój znajomy nie podjąłby się tego wyzwania. Sam wykonuje robotę, której inni niewiedzą robić. Poza tym,  zrobi to lepiej, niż perfekcyjna Pani domu. Sam Pitagoras były z niego dumy. Jest bardzo prosty w użyciu. Wystarczy przypiąć odzież do zintegrowanego stojaka, wskazać jakiego rodzaju jest to pranie, a FoldiMate sam zrobi resztę. Robot będzie można kupić za cenę 850 $. Ponieważ trafi do sprzedaży dopiero w 2018 roku, już możemy rozpocząć składowanie parania.

 

FoldiMate2

Fot: foldimate.com

FoldiMate3

 

Fot: foldimate.com

FoldiMate4

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *