SZUKAJ
Gadżety
0

GoSun Grill- sposób na ekologiczne grillowanie

Pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pikniki natomiast do grillowania. Jednakże klasyczny grill, z którego korzystamy wymaga zabawy z węglem, podpałką i umiejętnością jego obsługi…

GoSun Grill- sposób na ekologiczne grillowanie

Pogoda za oknem zachęca do spędzania czasu na świeżym powietrzu. Pikniki natomiast do grillowania. Jednakże klasyczny grill, z którego korzystamy wymaga zabawy z węglem, podpałką i umiejętnością jego obsługi. Alternatywą w tym przypadku może być grill elektryczny, który niestety nie wszędzie można podpiąć. Okazuje się, że jest sposób i na to. GoSun Grill – napędzany w całości energią słoneczną.

Jak działa? Jego działanie opiera się na technologii zwanej Thermal Battery, która w ciągu zaledwie 2 godzin na słońcu ma zgromadzić tyle ciepła, aby możliwe było nawet grillowanie w nocy. Ciepło ma tam być zatrzymywane nawet przez wiele godzin. Nie znajdziemy w nim żadnych ogniw słonecznych, elektrycznych grzałek, czy tym podobnych wynalazków. Cały proces jest prosty to granic możliwości. Jedzenie, które w nim przyrządzimy będzie zatem bardziej ekologiczne. Tym bardziej, że możemy go potraktować jako kuchenkę słoneczną, która oprócz smażenia zapewni nam  gotowanie i duszenie. Każdy już teraz może zamówić to innowacyjne urządzenie wspierając kampanię zbiórki społecznościowej w serwisie Kickstarter. Zakup urządzenia to koszt  349 dolarów.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!