SZUKAJ
Gadżety
0

Inteligentna kuweta Tailio zadba o zdrowie twojego kota

Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które monitorują odżywianie naszych pupili, ale co z naturalnym następstwem tego procesu, czyli wydalaniem?..

Inteligentna kuweta Tailio zadba o zdrowie twojego kota

Na rynku pojawia się coraz więcej rozwiązań, które monitorują odżywianie naszych pupili, ale co z naturalnym następstwem tego procesu, czyli wydalaniem? Tailio przyszło z pomocą i wypuściło do sprzedaży inteligentną kuwetę.

Jak większość urządzeń typu smart łączy się z Internetem, wykorzystuje łączność WiFi, a cały mechanizm w znacznej mierze opiera się na „inteligentnej wadze”, która zamieszczona jest pod samą kuwetą i pozwala na śledzenie nie tylko częstotliwości z jaką kot z niej korzysta, ale i wagę jego odchodów. Twórcy kuwety Tailio uważają, że takie pomiary umożliwiają łatwiejsze śledzenie zdrowia naszego pupila oraz wczesne wykrywanie dolegliwości, które w przyszłości mogłyby się przyczynić do poważniejszych schorzeń.

Wszystkie dane zgromadzone przez inteligentną kuwetę można przeglądać za pomocą aplikacji mobilnej, która jeśli zajdzie taka potrzeba przypomni właścicielowi o wymianie żwirku.

Tailio to obecnie projekt kickstarterowy, który już prawie osiągnął zakładany cel, ale oczywiście dalej można go wspierać – obecna cena urządzenia wynosi 100 USD.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!