SZUKAJ
biznes
0

Jadalne i poprawiające nastrój kubki od KFC

Brytyjski oddział KFC w tym roku będzie obchodził swoje 50 urodziny. Taki rocznik do czegoś zobowiązuje. Firma z tej okazji ma zamiar wprowadzić do swojej oferty kubek na kawę nazwany Scoff-ee Cup, który ma być całkowicie jadalny…

Jadalne i poprawiające nastrój kubki od KFC

Brytyjski oddział KFC w tym roku będzie obchodził swoje 50 urodziny. Taki rocznik do czegoś zobowiązuje. Firma z tej okazji ma zamiar wprowadzić do swojej oferty kubek na kawę nazwany Scoff-ee Cup, który ma być całkowicie jadalny.

Z ustaleń wynika, że kubeczek będzie dostępny w wybranych restauracjach na terenie Wielkiej Brytanii. Będzie wykonany z ciasta otoczonego jadalnym papierem z cukru i wzmocniony warstwą odpornej na temperaturę białej czekolady. Podczas picia kawy czekolada ma powoli się rozpuszczać czyniąc kawę słodszą, a ciasto bardziej miękkim, dzięki czemu mamy dostać w zasadzie gotowy, jak twierdzi firma ekologiczny deser.

Aby jeszcze bardziej wzmocnić nasze doznania, jadalne kubki mają być nasączone aromatami (świeżo koszona trawa, kwiaty, kokos), mającymi poprawiać nasz nastrój, gdyby okazało się, że sama słodka kawa i ciastko nie byłby w stanie tego uczynić.

Jeśli Scoff-ee Cup  podbije serca brytyjskich klientów to być może KFC zdecyduje się wprowadzić go na stałe do swojej oferty.

Źródło: Salon.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!