SZUKAJ
Kultura
0

Kiss me now, meet me later, czyli eksperyment, który zbliżył do siebie 8 nieznajomych . Musisz to zobaczyć!

Myślicie, że można coś poczuć do osoby, której się kompletnie nie zna, opierając swoje odczucia jedynie barwie głosu, dotyku, zapachu, rozmowie?

Kiss me now, meet me later, czyli eksperyment, który zbliżył do siebie 8 nieznajomych . Musisz to zobaczyć!

Myślicie, że można coś poczuć do osoby, której się kompletnie nie zna, opierając swoje odczucia jedynie barwie głosu, dotyku, zapachu, rozmowie? Eksperyment  Kiss me now, meet me later,  przeprowadzony przez Jordana Orama udowadnia całemu światu, że TAK. Za jego pośrednictwem zbliżył on do siebie 4 nieznajome pary. Ludzi, którzy kompletnie się nie znają i nic o sobie nie wiedzą. Wszystko zaczęło się od niewinnej pogawędki, a skończyło… zobaczcie same!

Gdy dwoje nieznajomych się spotyka i stoi przed wykonaniem wspólnego zadania, nie da się uniknąć stresu ani obaw. Uczestnicy eksperymentu mieli związane oczy i nie mogli zobaczyć twarzy swojego partnera. Jedynie na czym mogli polegać to ich intuicja. Pomysłodawca całego przedsięwzięcia obrał sobie za cel udowodnienie faktu, że można zakochać się w kimś (albo chociaż poczuć chemię) nie widząc tym samy kim jest druga osoba. Pary miały ze sobą na początku porozmawiać, następnie dotknąć swoich twarzy, ramion, dłoni, a następnie pocałować się. Aby się przekonać, jaki był finał  tego doświadczenia, musicie obejrzeć wideo. Pozostaje tylko odpowiedzieć sobie na pytanie: czy miłość od pierwszego pocałunku istnieje?

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *