SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Kolekcja Kenzo x H&M w sklepach już 3 listopada!

Dziś cały świat obiegła informacja, że marką/ projektantem z którym H&M będzie w tym roku współpracował jest Kenzo. Sieciówka ma już na swoim koncie kolekcje…

Kolekcja Kenzo x H&M w sklepach już 3 listopada!

Dziś cały świat obiegła informacja, że marką/ projektantem z którym H&M będzie w tym roku współpracował jest Kenzo. Sieciówka ma już na swoim koncie kolekcje autorstwa Alexandra Wanga i Balmain. Premierowa kolekcja Kenzo x H&M trafi do 250 sklepów na całym świecie (oraz  online) 3 listopada 2016 i będzie się składać z linii dla kobiet, mężczyzn i akcesoriów.

 

Kolekcja Kenzo x H&M w sklepach już 3 listopada

Jesteście ciekawi, co Carol Lim i Humberto Leon, dyrektorzy kreatywni Kenzo przygotują dla H&M? Na pewno w ich kolekcji nie zabraknie żywych, energetyzujących kolorów oraz zwierzęcych sprintów. Jesień  w siecówce zapowiada się dość żywiołowo.

 

„Już nie możemy się doczekać, żeby podzielić się ze wszystkimi światem wykreowanym przez KENZO x H&M pełnym pomysłowości, zabawy i miłości do mody” – mówi Ann-Sofie Johansson, Creative Advisor w H&M.

 

„Przy okazji tej współpracy z H&M chcemy stworzyć coś ambitnego, przesunąć granice i przekazać całemu światu nową energię KENZO” – mówią Carol Lim i Humberto Leon, Dyrektorzy kreatywni KEZNO.

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *