SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Namalowane spodnie i bluzka – naga modelka w centrum handlowym

Jen Seidel jest artystką, która specjalizuje się w malowaniu ciał. Kobieta wpadła na szalony pomysł i postanowiła przeprowadzić test swoich umiejętności na modelce – czy namalowane spodnie i bluzka zwrócą uwagę przechodniów?

Namalowane spodnie i bluzka – naga modelka w centrum handlowym

Jen Seidel jest artystką, która specjalizuje się w malowaniu ciał. Kobieta wpadła na szalony pomysł i postanowiła przeprowadzić test swoich umiejętności na modelce  – czy namalowane spodnie i bluzka zwrócą uwagę przechodniów?  Zobacz, z jakimi reakcjami spotkała się modelka.

 

Nie ma co ukrywać, że chodzenie pół nago w miejscach publicznych wzbudza co najmniej zdziwienie. Co jednak, gdy na ciało nałożymy odpowiednią ilość farby? stanie się imitacją ubrania. Sprawdźmy czy namalowane spodnie i bluzka zostaną wyłapane przez oczy przechodniów. Prowokacja wywoła skandal? Jen Seidel postanowiła to sprawdzić i pokryła ciało modeli farbą.

 

Artystka postanowiła namalować spodnie, które stały się dosyć dokładną imitacją obcisłych rurek, natomiast góra przedstawiała koronkowy top. Obejrzyj nagranie i zobacz z jakimi reakcjami spotkała się modelka.

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *