SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Niesamowite oświadczyny podbijają serca Internautów

Chcesz poznać naprawdę romantyczną historię? Zobacz jak Grant Tribbet zdobył serce swojej ukochanej. Kilka lat temu Grant poznał kobietę swojego życia, od samego początku wiedział, że to właśnie ona jest mu pisana.

Chcesz poznać naprawdę romantyczną historię? Zobacz jak Grant Tribbet zdobył serce swojej ukochanej.

 

 

 

fot: milionkobiet.pl

 

Kilka lat temu Grant poznał kobietę swojego życia, od samego początku wiedział, że to właśnie ona jest mu pisana. Cassandra miała jednak córeczkę przez co większość mężczyzn nie chciało się z nią związać, tym razem było jednak inaczej. Grat chciał pokochać ją jak własną córkę i tak też się stało. Nie tylko więzi pomiędzy nim a partnerką przybierały na sile, ale także między nim a Adrianną( córka Cossandry). Dlatego też w dniu oświadczyn nie zapomniał również o małej dziewczynce.

 

 

 

fot: milionkobiet.pl

 

Mężczyzna wręcz idealnie wszystko zaplanował. W maju zabrał swoją ukochaną i jej córeczkę na uroczyste śniadanie z dala od miasta. Następnie kobietom swojego życia zaproponował spacer po lesie. To właśnie w tym miejscu uklęknął i spytał ukochanej czy zostanie jego żoną. Jednak nie tylko do niej należała decyzja, ważne pytanie padło również do Adrianny. Mężczyzna spytał dziewczynkę o to czy wyraża zgodę na to by do końca życia mógł opiekować się nią oraz jej mamą. Cassandra była tak mocno wzruszona, że nie mogła opanować łez. Oczywiście dziewczynka oraz jej mama zgodziły się towarzyszyć Grantowi do końca swoich dni.

 

 

 

fot: milionkobiet.pl

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *