SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Nowa kampania z hasztagiem #MySwimBody. Modelki plus-size namawiają kobiety, by pokazywały swoje ciała w bikini

Ashley Graham nadal nie rezygnuje z walki o akceptację własnego ciała i pokazywanie różnorodnych kobiecych sylwetek. Niedawno pojawiła się w kampanii kostiumów kąpielowych Swim suits For All…

Nowa kampania z hasztagiem #MySwimBody. Modelki plus-size namawiają kobiety, by pokazywały swoje ciała w bikini

Ashley Graham nadal nie rezygnuje z walki o akceptację własnego ciała  i pokazywanie różnorodnych kobiecych sylwetek.  Niedawno pojawiła się  w kampanii kostiumów kąpielowych  Swim suits For All, towarzyszyły jej  modelki o pełnych kształtach, oraz Pani o której już pisaliśmy  –  Nicola Griffin ( 56 lat).

 

Fot: swimsuitsforall.com

Nowa kampania z hasztagiem #MySwimBody. Modelki plus-size namawiaja kobiety, by pokazywaly swoje ciała w bikini2

 

Od momentu, gdy świat mody skierował swój wzrok również w kierunku kobiet w rozmiarze plus – size o  Ashley Graham zrobiło się głośno. Jest jedną z pierwszym modelek, która  zapoczątkowała tę zmianę. To ona pojawiała się w pokazie bielizny podczas nowojorskiego Tygodnia Mody, oraz jako pierwsza modelka o pełnych kształtach pojawiała się na okładce kultowego magazyny Sports Illustrated. Ashley przekonuje świat, że większy rozmiar również jest sexy. Z tym przekonaniem po raz kolejny wystąpiła w kampanii strojów kąpielowych marki Swim Suits For All. Towarzystwa dotrzymały jej równie piękne kobiety: aktywistka i modelka Philomena Kwao, lekkoatletka Amanda Bingson, fotografka Jessica Lavoie i modelka plus-age Nicola Griffin (ma 56 lat). Mimo, że żadna z Pań nie nosi rozmiaru 0 i nie posiada  standardowych wymiarów modelki,  to ich ciała również zasługują na miano „Swim Body” – są odpowiednie do pokazywania się w kostiumach kąpielowych, a nie chowania się za dodatkową ilością materiału.

 

Nowa kampania z hasztagiem #MySwimBody. Modelki plus-size namawiaja kobiety, by pokazywaly swoje ciała w bikini3

 

Nowa kampania z hasztagiem #MySwimBody. Modelki plus-size namawiaja kobiety, by pokazywaly swoje ciała w bikini4

#MySwimBody

 

Marka poszła za ciosem i aby jeszcze bardzo zachęcić kobiety to pokazywania się w strojach kąpielowych na plaży,  niezależnie od figury wprowadziła hasztag #MySwimBody. Drogie Nasze,  już teraz możecie wrzucać do sieci swoje zdjęcia  w bikini i oznaczać je tym #. Motywujcie się i dodawajcie sobie odwagi nawzajem. Każde ciało może być „Swim Body”.

 

Nowa kampania z hasztagiem #MySwimBody. Modelki plus-size namawiaja kobiety, by pokazywaly swoje ciała w bikini5

 

Nowa kampania z hasztagiem #MySwimBody. Modelki plus-size namawiaja kobiety, by pokazywaly swoje ciała w bikini6

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *