SZUKAJ
Kultura
0

Polak maluje obrazy techniką digital painting – jego parce wiszą w domach gwiazd i celebrytów

Technologia zwiększa nasze możliwości na różnych płaszczyznach, nawet tych, które dotychczas były zarezerwowane tylko dla sztuki. Z połączenia tradycyjnej sztuki malowania z możliwościami…

Polak maluje obrazy techniką digital painting – jego parce wiszą w domach gwiazd i celebrytów

Technologia zwiększa nasze możliwości na różnych płaszczyznach, nawet tych, które dotychczas były zarezerwowane tylko dla sztuki. Z połączenia tradycyjnej sztuki malowania z możliwościami, jakie daje nam technologia (Photoshop) zrodził się Digital painting. Dzięki tej formie tworzenia obrazu, wszystko, co namalowane wygląda jak żywe. Digital painting szybko zyskał popularność i fanów  w Internecie, wirtualny świat oszalał na jego punkcie.

Maciej Cekało rozpoczął przygodę, z tworzeniem tego typu obrazów  po podróży do Stanów Zjednoczonych. To właśnie tam odnalazł inspirację i motywację potrzebną do realizacji nowego pomysłu.  Po powrocie do kraju,  od razu rozpoczął  malowanie postaci ze świata show biznesu. Dzięki portretowi Maffashion stał się znany i rozpoznawalny  w środowisku. Później przyszedł czas na kolejne zlecenia. Przyjaciele Roberta Lewandowskiego poprosili go o stworzenie dla niego portretu z okazji zdobycia tytułu strzelca Bundesligi.  Obecnie Maciek próbuje swoich sił z  farbą olejną!

 

Miłego poniedziałku ! 🙂 @_rl9

A photo posted by maciejcekalo (@maciejcekalo) on

 

W zbiorach swoich prac ma już kilka znanych twarzy, rozpoznajcie którąś z nich? 😉

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *