SZUKAJ

Stylowy Horoskop - Byk

Sierpień  to idealny czas na miłość. Wenus zapewni Ci w tym miesiącu sporo atrakcji. Nie będziesz mógł narzekać na nudę. Ważne byś nie patrzył wstecz i nie rozdrapywał starych ran. Przeszłość zostaw za sobą. Załóż różowe okulary i idź do przodu. Myśl pozytywnie i nie doszukuj się złych zamiarów u potencjalnego partnera. Myśląc pozytywnie przyciągniesz szczęście. Byki w związku powinny wygospodarować trochę czasu dla siebie. Nie możesz ciągle robić wszystkiego w taki sposób jak chce druga strona. Pamiętaj o swoich zainteresowaniach i pasjach. Gdy nie znajdziesz czasu dla siebie może to doprowadzić do niechcianych konfliktów.

 

W pracy nie bądź bojowo nastawiony. Więcej zyskasz, gdy staniesz się bardziej ugodowy. Słuchaj, co mają do powiedzenia inni. Tylko taka postawa pozwoli Ci nie angażować się w konflikty. W sierpniu uda Ci się załatwić wszystkie urzędowe sprawy. Zainteresuj się swoimi finansami. Nie kupuj zbędnych rzeczy. Zaplanuj swój budżet na kolejny miesiąc.

 

W sierpniu  powinieneś się skupić na zbieraniu sił i odpoczynku. Naładuj akumulator i postaraj się wyciszyć. Stres nie jest dobrym doradcą. Zastanów się, co w najbliższym czasie będzie Twoim priorytetem i czemu chcesz poświęcić jak najwięcej czasu. Słońce i Markury zadają o Twoje samopoczucie i dobre nastawienie. Uśmiechu Ci nie zabraknie. Rób rzeczy, które lubisz i spędzaj dużo czasu na świeżym powietrzu.