SZUKAJ
Gadżety
0

Whistle Activity Monitor – zadba o aktywność twojego psa

Mamy opaski fitness do których już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ich zadaniem jest śledzenie naszej aktywności fizycznej, po przez mierzenie pokonanego dystansu lub ilość spalonych kalorii.

Whistle Activity Monitor – zadba o aktywność twojego psa

Mamy opaski fitness do których już zdążyliśmy się przyzwyczaić. Ich zadaniem jest śledzenie naszej aktywności fizycznej, po przez mierzenie pokonanego dystansu lub ilość spalonych kalorii. Na rynku pojawiło się urządzenie, które działa w bardzo podobny sposób i jest dedykowane dla naszych ukochanych czworonogów. Chodzi o Whistle Activity Monitor, który pojawił się w  amerykańskich oddziałach sklepów koncernu Apple.

Urządzenie przypinane jest do psiej obroży. Jest to moduł elektroniczny wyposażony w szereg sensorów, do którego dostęp uzyskujemy przez WiFi oraz Bluetooth, za pośrednictwem specjalnej aplikacji na platformy iOS i Android.

Whistle Activity Monitor ma śledzić aktywność fizyczną naszego pupila, monitorując tym samym pokonany dystans. Mamy również możliwość zaprogramowania celów do których realizacji będziemy dążyć oraz dzielić się osiągnięciami swych psiaków w mediach społecznościowych. Urządzenie pokazuje również odpowiedni czas odpoczynku, który jest potrzeby do regeneracji po długim spacerze. Dzięki niemu właściciel może zawsze sprawdzić, czy jego czworonożny przyjaciel jest wystarczająco aktywny by cieszyć się zdrowiem i kondycją na co dzień.  Za mała ilość aktywności fizycznej u psów podobnie jak u ludzi jest przyczyną różnych uciążliwych chorób.

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *