SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

10 sposobów na organizację szafy w sypialni

Masz małą obsesję na punkcie organizowania swojej przestrzeni? Lubisz jak wszystko ma swoje miejsce i wiesz, gdzie tego szukać? My również lubimy ład i porządek, dlatego przekuwany naszą mini obsesję w kilka drogocennych rad…

10 sposobów na organizację szafy w sypialni

Masz małą obsesję na punkcie organizowania swojej przestrzeni? Lubisz jak wszystko ma swoje miejsce i wiesz, gdzie tego szukać? My również lubimy ład i porządek, dlatego przekuwany naszą mini obsesję w kilka drogocennych rad, które pozwolą Ci uporządkować wnętrze swojej szafy. Wybierz jedną z nich i przejdź na drugą, bardziej zorganizowaną stronę.

1. Jeśli nie masz żadnej typowej szafy zainstalowanej w domu to stojaki, drążek i wieszaki ścienne pozwolą Ci skomponować własną.

2. Wykorzystaj ten trik, aby z ubrań, których nie nosisz na co dzień rozbić ozdobę w swojej sypialni i stworzyć swoją małą garderobę.

Fot: Pinterest

3. Przedmioty, które używasz najczęściej przechowuj na wysokości wzorku, pozostałe możesz przechowywać na szafie w wiklinowych koszach.

Fot: Pinterest

4. Połącz różne elementy, aby dopasować szafę do swoich potrzeb. Zainstaluj szuflady na rzeczy, które możesz złożyć, wieszaki na sukienki i garnitury oraz pudełka na dodatkowe akcesoria.

Fot: Pinterest

5. Staraj się kupować wieszaki w zestawach. Dzięki temu zawartość Twojej szafy będzie  bardziej poukłada i zorganizowana. My polecamy drewniane wieszaki. Są dobrej jakości i posłużą Ci dłużej niż te plastikowe.

Fot: Pinterest

6. Stojak na parasol może stanowić ciekawy element ozdobny Twojego mieszkania.

Fot: Pinterest

7.Użyj pudełek, warstwowej półki  i drążka by przerobić kącik w mini garderobę.

Fot: Pinterest

8. Złożone ubrania i akcesoria codziennego użytku trzymaj w schludnych wiszących przegródkach.

Fot: Pinterest

9.Obniżając drążek w szafie na wiszące ubrania zyskasz więcej dodatkowej przestrzeni.

Fot: Pinterest

Fot: Pinterest

10. Zamontuj światło w swojej szafie by dokładnie widzieć po co sięgasz.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!