SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

12 rzeczy, które możesz zrobić tylko wtedy, gdy jesteś sam w domu

Czas spędzony w pojedynkę we własnym domu jest niekiedy bardzo cenny, ale też napawa nas strachem. Bez swojego współlokatora, dzieci, partnera, który musiał…

12 rzeczy, które możesz zrobić tylko wtedy,  gdy jesteś sam w domu

Czas spędzony w pojedynkę we własnym domu jest niekiedy bardzo cenny, ale też napawa nas strachem. Bez swojego współlokatora, dzieci, partnera, który musiał wyjechać nagle z miasta możesz w końcu odnaleźć siebie we własnych czterech ścianach, wypełnionych błogim spokojem i ciszą. Po tym jak przestaniesz się uśmiechać od ucha do ucha, staniesz się zbyt zajęty robieniem rzeczy, które sprawiają Ci radość. I to jest właśnie ten powód, który powoduje, że czujesz się dobrze i powinieneś celebrować tą chwilę . Wykorzystaj ją w pełni, bo nigdy nie wiesz kiedy nadarzy się kolejna okazja byś mógł spędzić czas w najlepszym towarzystwie na świecie – swoim.

1. Chodź nago: dzielenie z kimś mieszkania nas ogranicza, dlatego ten podpunkt znajduje się na szczycie listy „gdy jestem sam w domu” u wielu osób.
2. Słuchaj muzyki naprawdę…naprawdę głośno: wiadomo gusta muzyczne są różne. W końcu możesz tańczyć i śpiewać do swojego ulubionego kawałka i nikomu to nie będzie przeszkadzać. Zero słuchawek.

3. Zrób sobie drzemkę: najlepiej w środku dnia, gdy znuży Cię błogie lenistwo. Nikt nie zakłóci Ci snu.

4. Nie rób absolutnie nic: i kto Ci zabroni? Gapienie się w ścianę, kręcenie włosów placami, to się nazywa błogie lenistwo.

5. Śledź swojego byłego faceta: Gdy mieszkasz z narzeczonym ciężko jest ukryć na ekranie monitora fakt, że chcesz podejrzeć, co się pozmieniało w życiu Twojego byłego faceta. Teraz możesz pobawić się w detektywa bez tłumaczenia się i wybuchów zazdrości.

6. Zrób sobie domowe spa: porozpieszczaj się trochę, zafunduj sobie gorącą kąpiel, chodź po domu w maseczce i samym ręczniku, zadbaj o włosy i paznokcie. Twoja skóra Ci za to podziękuje.

7. Oglądaj swój ulubiony film lub serial: uwielbiamy takie dni, gdy cały dzień możemy oglądać to, co lubimy najbardziej. Nikt nam nie przeszkadza,  nikt nie komentuje. Łóżko, pidżama i pilot. Rządzisz!

8. Ćwicz  co chcesz i jak chcesz:  Teraz możesz urządzić sobie prawdziwy trening fitness.

9. Gotuj to, czego inni nie znoszą: jeśli Twój współlokator jest weganinem, przygotuj sobie ogromny stek.

10. Zadzwoń do swojego przyjaciela: Teraz możesz rozmawiać godzinami, nikt nie będzie słyszał o czym rozmawiasz i wyliczał Ci czasu.

11. Zostaw drzwi od łazienki otwarte: niby nic, a jednak  robi dużą  różnicę.

12. Rozmawiaj ze swoimi zwierzętami: one naprawdę słuchają.

Oczywiście większość rzeczy, które znalazły się na tej liście jest Wam dobrze znana. Ale i tak warto je przypomnieć, żeby  jeszcze bardziej docenić moment, w którym możecie cieszyć się swoi towarzystwem.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!