SZUKAJ
Zakupy
0

4 proste i skuteczne metody na rozchodzenie nowego obuwia. Zero odparzeń i bólu

Naszą radość po zakupie nowych skórzanych butów może przyćmić tylko pierwszy spacer w nowej, dopiero co zakupionej parze. Pęcherze, otarcia, obolałe stopy. Wiadomo nowe buty trzeba rozchodzić…

4 proste i skuteczne metody na rozchodzenie nowego obuwia. Zero odparzeń i bólu

Naszą radość po zakupie nowych skórzanych butów może przyćmić tylko pierwszy spacer w nowej, dopiero co zakupionej parze. Pęcherze, otarcia, obolałe stopy. Wiadomo nowe buty trzeba rozchodzić. Niektórzy jednak zniechęcają się już na samym stracie i nie dają nowym butom drugiej szansy. Czy jest na to sposób? Jak rozchodzić buty szybko i bezboleśnie? Mamy kilka możliwości do wyboru. Możemy zanieść je do pobliskiego szewca, kupić specjalny preparat, albo zrobić to samemu w domu. Ostania opcja na pewno wyniesie nas najtaniej. Wszystko czego będziesz potrzebować to: krem nawilżający, para skarpetek, wodę i stare gazety.

1

Krem nawilżający

Wnętrze skórzanego buta wysmaruj niewielką ilością zwykłego, nawilżającego kremu. Załóż na stopy skarpetki i pochodź w butach kilka godzin. Metodę należy powtórzyć w razie potrzeby.

2

Lód

Plastikowe torebki napełnił wodą, włóż je do butów i przełóż do zamrażalnika na całą noc. Woda po zamrożeniu zwiększy swoją objętości rozciągnie cały but. Pamiętaj, że wody w woreczkach nie może być zbyt mało, gdyż nie osiągniesz zamierzonego rezultatu. Natomiast gdy będzie jej za dużo buty mogą popękać.

3

Grube skarpetki

Załóż na stopy wilgotne skarpety i pochodź w butach po domu  przez parę godzin.

4

Gazety

Ta metoda jest stara jak świat i na pewno o niej słyszeliście. Wypełnij wnętrze buta starymi gazetowymi kulkami. Musisz ich włożyć na tyle dużo, by wypchały but od środka. Po 12 godzinach sprawdź efekty.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *