SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

5 nietypowych i modnych trików na zaprezentowanie garderoby w domu

Większość z nas kocha zakupy, szczególnie panie uwielbiają niemętnie powiększać swoją kolekcję ubrań i dodatków. Problem zaczyna się wówczas, gdy nie posiadamy własnej garderoby, a szafa jest już tak wypchana, że ciężko nam z niej cokolwiek wybrać i skomponować codzienną stylizację…

5 nietypowych i modnych trików na zaprezentowanie  garderoby w domu

Większość z nas kocha zakupy, szczególnie panie uwielbiają niemętnie powiększać swoją kolekcję ubrań i dodatków. Problem zaczyna się wówczas, gdy nie posiadamy własnej garderoby, a szafa jest już tak wypchana, że ciężko nam z niej cokolwiek wybrać i skomponować codzienną stylizację. Nasze rozwiązania sprawdzą się również dla tych, którzy nie są zwolennikami typowych wystrojów wnętrz i dla tych, którzy mają problem z rozrzucaniem ubrań po domu, a w konsekwencji ze znalezieniem ich szczególnie, gdy są nam natychmiast potrzebne. Zobaczcie jak w prosty sposób sprawić by nasza garderoba stała się ozdobą naszego domu.

Podaruj starej drabinie drugie życie

Fot: Pinterest

Wspólna przestrzeń w jednym miejscu

Ekspozycja garderoby w taki sposób idealnie ożywi niejedno wnętrze. Wszystko w jednym miejscu i w zasięgu naszego wzroku.Zyskamy nie tylko przestrzeń, ale i designerski wygląd.

Fot: avenuelifestyle.com

DIY

Kolejny rozwiązanie w stylu zrób to sam. Wystarczy, że starą drabinę przemalujemy na intensywny kolor, pasujący do naszego wnętrze i zrobimy z niego górny wieszak. Górną przestrzeń możemy wykorzystać jako półkę i położyć na niej kosze lub pudełka.

Fot: Living Corriere

Garderoba w modelu 3D

Garderoba w tym stylu będzie wyglądała jak prawdziwe dzieło sztuki, lub wnętrze designerskiego paryskiego butiku. Takie rozwiązanie sprawi, że poczujesz się stylowo i ekskluzywnie. Jakoś z najwyższej półki.

Fot: element-s.fr

Dobrze zorganizowany przedpokój

Rura przemysłowa jest często wykorzystywana przy projektach budowlanych ze względu na swoją jakość i dostępność. Tutaj stała się ona element bazowy, idealnie sprawdzi się w roli wieszaka. Pośrodku możemy zamocować kosz na buty.

Fot: nstructables.com

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!