SZUKAJ
Gadżety
0

7 urodowych gadżetów, które skradną Twoje serce mimo, że ich w ogóle nie potrzebujesz

Pamiętamy czasy, gdy makijaż robiło się jedynie przy użyciu dłoni, puszków do pudru i pacynek do nakładania ceni na powieki. Pędzle pojawiły się nieco później i zrewolucjonizowały nasz makijaż do tego stopnia…

7 urodowych gadżetów, które skradną  Twoje serce mimo, że ich w ogóle nie potrzebujesz

Pamiętamy czasy, gdy makijaż robiło się jedynie przy użyciu dłoni, puszków do pudru  i pacynek do nakładania ceni na powieki. Pędzle pojawiły się  nieco później i zrewolucjonizowały nasz makijaż do tego stopnia, że z roku na rok  zaczęły się pojawiać coraz to nowsze urodowe gadżety. Nie twierdzimy, że są niezbędne i każda dobrze wyglądająca kobieta powinna je mieć. Tym bardziej, ze patrząc na nie można odnieść wrażenie, że przypominają arcydzieła sztuki nowoczesnej, a nie przedmiot codziennego użytku. Trzeba jednak przyznać, że żadnemu z poniższych gadżetów nie brakuje kreatywności. Już samo to zachęca nas do tego, by przyjrzeć im się z bliska.

Soniczna szczoteczka do oczyszczania twarzy

 Soniczna szczoteczka do czyszczenia twarzy Foreo dzięki gumowym „włoskom” głębiej i delikatniej oczyszcza skórę. Dzięki technologii sonicznej wytrząsają one  nieczystości z głębi porów. Kosztuje ok. 500zł.

Fot: Foreo

Fore

Pierścień-uchwyt do lakieru

Wiedziałyście kiedyś coś takiego? Na pewno jest to pomysł dość innowacyjny i nietypowy, ale nie niezbędny przy malowaniu paznokci. Dzięki niemu nie musimy sięgać za każdym razem do buteleczki z lakierem, co z reguły  utrudnia cały proces. Póki co uchwyt do lakieru dostępny jest jedynie amerykańskim Amazonie i kosztuje 15 dolarów. Może macie  ochotę go wypróbować?

Suszarka do pędzli

Takie rozwiązanie jest dobre, jeśli jesteśmy posiadaczkami sporej ilości pędzli. Wygląda na to, że działa.

Fot: weloveshopping.com

suszraka do pedzli

Mini beauty blender

Jeśli W Twojej kosmetyczne znalazł się już duży Beauty Blender jego mniejsza kopia  mimo zapewnień producenta wydaje się być zbędna. Jego zadaniem jest dotarcie to trudno dostępnych miejsc na twarzy, takich jak okolice oczu, czy skrzydełka nosa. 70 zł za dwie sztuki, zdecydujecie same…

-860799_w500

Szczotka dodająca objętości włosom

Dzięki tej kolorowej szczotce uzyskacie kieszenie powietrzne we włosach, dzięki czemu odniesiecie wrażenie, że jest ich więcej. Naturalna objętość to trik, którego nie da Wam żadna inna szczotka.

-860758_w650

Podpórka do malowania paznokci

Oto kolejny gadżet, który ma za zadanie ułatwić nam malowanie paznokci. Tym razem chodzi o ochronę naszych skórek i skóry wokół paznokcia, ma pozostać nie nietknięta przez lakier. Dopasowuje  się do każdego kształtu paznokci. Jest antypoślizgowa, dostaniemy ją w Sephorze za 19 zł.

sephora

Maska konturująca twarz, wyszczuplająca policzki

Czy kogoś Wam to nie przypomina? Chyba ktoś za dużo naoglądał się filmów o Hannibalu Lecterze. Neoprenowa maska ma wyszczuplić nasze policzki i działać przeciwzmarszczkowe. Można w niej wykonywać wiele czynności. My jednak wolimy zainwestować w dobry krem!

Fot: Kolight

maska

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *