SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

9 tapet, które nadadzą twojej łazience niepowtarzalnego charakteru

Niektórzy z nas mogą wychodzić z założenia, że tapety w łazience mogą spowodować obraz rodem z lat 80 (czego bardzo chcemy uniknąć) – gigantyczne wnętrze wypełnione kwiecistymi wzorami, połysk, sfatygowane złote lampy, z wisienką na torcie w formie małego pstrokatego dywanu…

9 tapet, które nadadzą twojej łazience niepowtarzalnego charakteru

Niektórzy z nas mogą wychodzić z założenia, że tapety w łazience mogą spowodować obraz rodem z lat 80 (czego bardzo chcemy uniknąć) – gigantyczne wnętrze wypełnione kwiecistymi wzorami, połysk, sfatygowane złote lampy, z wisienką na torcie w formie małego pstrokatego dywanu. Mimo tego obrazu nie należy obawiać się tapet w łazience. To wcale nie musi tak wyglądać. Tapety mogą sprawić, że nasze łazienki nabiorą orientalnego charakteru, będą bardziej stylowe i z pewnością zapewnią nam chwilę błogiego relaksu.

W świecie projektantów wnętrz tapety doczekały się wielkiego powrotu. Mimo, że coraz chętniej po nie sięgamy, to jednak położenie jej w łazience budzi sporo kontrowersji i znaków zapytania. Oto 9  przykładów, które pozwolą Wam zmienić zdanie.

Czyż te kwiaty nie są piękne?

Fot: Lynne Scalo Design

Ten czarno – biały wzór w piksele ukształtowany w rodzaj splotu to idealne rozwiązanie dla nowoczesnej łazienki. To nas przekonało.

Fot: Pinterest

Czarna płytka w tym przypadku stanowi idealne uzupełnienie nadruku tapety, którego na górze jest już wystarczająco dużo.

Fot: Pinterest

Ten poruszający się geometryczny print jeszcze bardziej podkreśli nowoczesny charakter niejednej łazienki.

Fot: Pinterest

Większość przedstawionych przez nas przykładowych tapet posiada dość minimalistycznych wzór. Jednak to połączenie wygląda naprawdę uroczo i przytulnie.

Fot: Pinterest

To idealna kompozycja łącząca ze sobą tapetę sprawiającą wrażenie poruszającego się wnętrza ze statecznymi elementami samej łazienki.

Fot: Pinterest

Ta tapeta + marmur + obraz = po prostu świetny efekt. Przy takim wystroju może pojawić się niebezpieczeństwo zbyt formalnej formy, ale sam nadruk dodaje odrobinę beztroski do całego wnętrza.

Fot: Pinterest

Jeśli obawiasz się, że tapeta może być trudna do czyszczenia, to na wysokości kąpieli połóż białe płytki, a górę obłóż tapetą. Nam taki efekt bardzo się podoba.

Fot: Pinterest

Dzięki tej żywej tapecie wnętrze łazienki wygląda bardzo tradycyjnie. Aż chciałoby się w niej pomalować paznokcie na również żywy kolor.

fot: Pinterest

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!