SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Audrey Bouette – natura stworzyła ją perfekcyjną

Człowiek, który wyniósł na szczyt takie gwiazdy jak Heidi Klum, Claudia Schiffer czy chociażby Eva Herzigova znalazł Audrey w Nowym Jorku i najzwyczajniej w świecie zachłysnął się nią. Ta przepiękna kobieta jaką jest Audrey Bouette stawia przede wszystkim na naturalność i tak też najchętniej pozuje, czasem nawet wbrew woli swojego zleceniodawcy. Z taką urodą jak […]

Człowiek, który wyniósł na szczyt takie gwiazdy jak Heidi Klum, Claudia Schiffer czy chociażby Eva Herzigova znalazł Audrey w Nowym Jorku i najzwyczajniej w świecie zachłysnął się nią. Ta przepiękna kobieta jaką jest Audrey Bouette stawia przede wszystkim na naturalność i tak też najchętniej pozuje, czasem nawet wbrew woli swojego zleceniodawcy. Z taką urodą jak ona każda modelka pozostawałaby naturalnie a nie sztucznie piękna.

Audrey

Kariera Audrey rozpoczęła się tak naprawdę w 2011 roku, kiedy wzięła udział w konkursie dla modelek amatorek, gdzie udało jej się dotrzeć do finału. Nagrodą był wyjazd do Nowego Jorku gdzie znalazła się w pierwszej trójce najpiękniejszych modelek. Podczas wizyty w obcym kraju wypatrzył ją sam Thomas Zeumer – człowiek, który wynosi na szczyt same prawdziwe talenty. Audrey wracając do Francji wiedziała już po co żyje i co chce robić w życiu i wtedy jej kariera zaczęła nabierać tempa…

Audrey

Ciężka praca rozpoczęła się od sylwetki, zaczęła naturalnie rzeźbić ciało. Audrey zdecydowanie stawia na naturalność, jest przeciwna wszystkiego co sztuczne: doczepiane włosy, rzęsy, paznokcie itp. Nawet w kwestii piersi ma bardzo konserwatywne przekonania aczkolwiek niczego jej w tym obszarze nie brakuje, tak samo jak w żadnym innym. Jest po prostu naturalnie perfekcyjna. Jako modelka nie głodzi się, a odżywia zdrowo i regularnie ćwiczy przez co nie musi brać żadnych magicznych środków na odchudzanie. Jest idealnym przykładem dla wszystkich nastoletnich dziewczyn, że poprzez głodzenie naprawdę nie staną się piękne.

Audrey

Wymiary Audrey  również są perfekcyjne  Każda kobieta marzy o magicznych i jędrnych 89-64-89. Jeżeli chodzi o ulubioną część swojego ciała to sama Bouette ma problem z jej wskazaniem, może dlatego, że wszystko bez wyjątku wygląda w niej tak bajecznie. Oby jak najwięcej tak naturalnie pięknych modelek.

Audrey

Audrey

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *