SZUKAJ
Kultura
0

Beyoncé “Sorry” – jest oficjalny teledysk!

Wreszcie się doczekaliśmy! Beyonce opublikowała w sieci swój teledysk do pierwszego oficjalnego singla promującego “Lemonade”. Oprócz wokalistyki w klipie zobaczymy jeszcze tenisistkę Serenę Williams…

Beyoncé “Sorry” – jest oficjalny  teledysk!

Wreszcie się doczekaliśmy! Beyonce opublikowała w sieci swój teledysk do pierwszego oficjalnego singla promującego “Lemonade”. Oprócz wokalistyki w klipie zobaczymy jeszcze tenisistkę Serenę Williams. Fragment filmu wydany razem z płytą “Lemonade”, posłużył do stworzenia teledysku do “Sorry”.

 

O utworze było głośno od samego początku. To właśnie w “Sorry” Beyonce sugeruje zdradę z “Becky with the good hair”. Kim jest owa Becky? Tego nie wiemy, ale podejrzeń było aż tak dużo, że gwiazdy takie jak Rita Ora i Katy Perry nosiły plakietki z hasłem “NOT Becky”. Aby zaprzestać narastającym plotkom, wokalistka przyznała, że teksty do “Lemonade” nie są inspirowane jej życiem prywatnym.

 

To już szósta płyta Beyoncé i drugi wizualny album. Przy realizacji projektu “Lemonade” brało udział wiele znanych osób,  między innymi: Jay-Z, Ibeyi, Serena Williams, Zendaya, Winnie Harlow, Quvenzhane Wallis. Podobnie jak przy jego wydaniu- Diplo, James Blake, Ezra Koenig, Father John Misty, Jack White, The Weeknd, Kendrick Lamar, a także André 3000.

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *