SZUKAJ
Kultura
0

Bogowie – prawdziwa historia pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce. Tomasz Kot jako jako Zbigniew Religa. Już jest zwiastun!

Tomasz Kot w filmie Bogowie wcielił się w 40 –letniego Religę. Człowieka, który jako pierwszy w historii Polski dokonał transplantacji serca, która pod przewodnictwem późniejszego ministra zdrowia odbyła się w ośrodku kardiochirurgii w Zabrzu w 1985 roku…

Bogowie  – prawdziwa historia pierwszego udanego przeszczepu serca w Polsce. Tomasz Kot jako jako Zbigniew Religa. Już jest zwiastun!

Tomasz Kot w filmie Bogowie wcielił się w 40 –letniego Religę. Człowieka, który jako pierwszy w historii Polski dokonał transplantacji serca, która pod przewodnictwem późniejszego ministra zdrowia odbyła się w ośrodku kardiochirurgii w Zabrzu w 1985 roku. Wszyscy słyszeli o Relidze, ponieważ dokonał przeszczepu serca, jednak z tamtych czasów zwykli przeciętni obywatele w ogóle go nie pamiętają. Jego osobę kojarzą poprzez pryzmat ostatnich lat. W filmie „Bogowie” Tomasz Kot stworzył postać, która miała połączyć osobę Zbigniewa Religi zarówno z czasów pierwszej transplantacji jak i późniejszego okresu. O tym, czy mu się udało będziemy mogli się przekonać już 10 października. Zobaczcie pierwszy oficjalny zwiastun filmu „Bogowie”.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *