SZUKAJ
Kultura
0

„Bridget Jones’s Baby”: Zabawna Brytyjka wraca do gry! Znamy datę premiery

Jeśli podobnie jak my stęskniliście się na Bridget Jones i jesteście ciekawi, jak sobie radzi… mamy dla Was dobrą wiadomość. Film, który chociaż raz powinna obejrzeć każda kobieta powróci jeszcze w tym roku…

„Bridget Jones’s Baby”: Zabawna Brytyjka wraca do gry! Znamy datę premiery

Jeśli podobnie jak my stęskniliście się na Bridget Jones i  jesteście ciekawi, jak sobie radzi… mamy dla Was dobrą wiadomość. Film, który chociaż raz powinna obejrzeć każda kobieta powróci jeszcze w tym roku. Już teraz zobaczcie zwiastun do trzeciej części, z udziałem Renee Zellweger, Colina Firtha i Patricka Dempseya. Bridget nie można  się znudzić!

Jak w poprzednich częściach będzie wesoło! Na podstawie kultowej książki Helen Fielding uwielbiana przez nas Brytyjka wraca do gry. Nadal jest singielką, odnosi sukcesy jako producentka telewizyjna, i uwaga, chodzi na siłownię! Ale to nie koniec rewelacji! Sama nazwa filmu „Bridget Jones’s Baby” uchyla rąbka tajemnicy, możemy się spodziewać, że Bridget stanie przed jednym z największych wyzwań w swoim życiu – macierzyństwem. Z poprzednim części pamiętamy, że nie pałała  zbytnią miłością do dzieci. I co najgorsze, nie wie kto jest ojcem, Pan Darcy, czy nowy bohater Jack Qwant (Dempsey)? Już teraz możecie zgadywać!

Na planie pojawią się również nowe nazwiska. Oprócz wymienionej powyżej trójki zobaczymy także: Emmę Thompson i Ed Sheerana. Za całość odpowiada Sharon Maguire. Film ma trafić do kin już 16 września 2016 roku.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *