SZUKAJ
Zakupy
0

Te buty to prawdziwe dzieło sztuki. Do ich produkcji wykorzystuje się antyczną technikę rzeźbienia w drewnie

Dla wielu kobiet nie istnieje ograniczenie, co do ilości posiadanych butów w swojej garderobie. Zawsze znajdzie się dobry argument za tym, by kupić kolejną parę…

Dla wielu kobiet nie istnieje ograniczenie, co do ilości posiadanych butów w  swojej garderobie. Zawsze znajdzie się dobry argument za tym, by kupić kolejną parę.  Jednak niezależnie od tego,  jak duża jest już Twoja kolekcja w tym momencie, na pewno nie posiadasz jeszcze tak niepowtarzalnej pary butów jak ta. Wykonuje je wietnamska firma Fashion4Freedom. Co w nich jest takiego wyjątkowego?  Każda para wykonana jest ze skóry i drewnianej podstawy rzeźbionej za pomocą antycznej wietnamskiej sztuki rzeźbiarskiej.  Styl wykonania stanowi  jednocześnie hołd  dla tradycji tego kraju, jak i umiejętności przełożenia go na współczesne realia. Zrobienie każdej pary zajmuje około 3 tygodni. Każdy but wygląda niczym dzieło sztuki, a jego fason i kształt dopasowany jest do współczesnych trendów.

 

Sama firma udziela się również charytatywnie.  Wysyła do sierocińca bezpłatne próbki buta i przekazuje niezużyte materiały do szkół. Firma uczy również lokalnych mieszkańców techniki produkcyjnej, aby pomóc im zwiększyć swoje dochody. Kupując zatem niniejszą parę butów możecie mieć świadomość, że zyskałyście niepowtarzalny, designerski element w waszej garderobie, i że dobrze wydałyście  Wasze pieniądze. Cena jednej pary to koszt rzędu 1,855.67 PLN.  Zakupu możecie dokonać na Etsy.

 

Fot: etsy.com

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *