SZUKAJ
Kultura
0

Całujące się pary uchwycone na zdjęciach: Najromantyczniejszy i najbardziej namiętny projekt roku

Jedną z najpiękniejszych i najromantyczniejszych chwil w życiu dwojga ludzi jest pocałunek. Te zdjęcia są na to niezbitym dowodem. Pocałunek wyróżnia gatunek ludzki, jest zwieńczeniem niezwykłych emocji i przeżyć. Wzbudza pożądanie i stanowi początek czegoś niesamowitego.

Całujące się pary uchwycone na zdjęciach: Najromantyczniejszy i najbardziej namiętny projekt roku

Jedną z najpiękniejszych i najromantyczniejszych chwil w życiu dwojga ludzi jest pocałunek. Te zdjęcia są na to niezbitym dowodem.

Pocałunek wyróżnia gatunek ludzki, jest zwieńczeniem niezwykłych emocji i przeżyć. Wzbudza pożądanie i stanowi początek czegoś niesamowitego. Być może właśnie dlatego fotograf Ben Lamberty,  bohaterami swojej sesji postanowił uczynić całujące się pary. Cały pomysł na sesję zaczął rodzić się i dojrzewać w głowie fotografa od lata 2012 roku, kiedy to spontanicznie sfotografował całującą się parę. „To było tak świeże, tak czyste, tak naturalne…”, że postanowił zrobić całą sesję poświęconą pocałunkom.

Emocje uchwycone na tych zdjęciach mogą niektórych wprawić w zakłopotanie. Namiętność, pasja, miłość – z nimi nie da się wygrać.

Sesję opublikował niemiecki magazyn „Zeit”.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *