SZUKAJ
Zdrowie
0

Cara Delevingne została twarzą kampanii społecznej Lady Garden

Cara Delevingne ciszy się ostatnimi czasy sporą popularnością, niemalże nie schodzi z głównych stron serwisów, dotyczących stylizacji i życia gwiazd oraz plotek ze świata show biznesu…

Cara Delevingne  została twarzą  kampanii społecznej Lady Garden

Cara Delevingne ciszy się ostatnimi czasy sporą popularnością,  niemalże nie schodzi z  głównych stron serwisów, dotyczących stylizacji i życia gwiazd oraz plotek ze świata show biznesu. W znaczniej mierze przyczyniała się do tego promocja najnowszego filmu z jej udziałem „Legion samobójców”. Nie tak dawno mogliśmy ją podziwiać w odważnej sesji dla magazynu „Esquire”(zobacz zdjęcia ). Modelka wystąpiła w niej całkowicie nago. Teraz Brytyjka postanowiła użyć  swojego wizerunku i wspomóc kampanię „Lady Garden”.

 

Cara Delevingne zostala twarza kampanii spolecznej Lady Garden2

Modelka pozuje do zdjęć w bluzach z napisem „Lady Garden” (będą one dostępne z sklepach marki Topshop od 8 września) oraz z kolorowym kwiatem między nogami! Kampania ma promować miesiąc świadomości nowotworów ginekologicznych (Gynaecological Cancer Awareness Month) w Wielkiej Brytanii. Ma ostrzegać  kobiety przed zachorowaniem na nowotwory, przypominać o rutynowych  badaniach i zachęca do rozmów na temat „cichego zabójcy” kobiet. To dotyczy wszystkich kobiet na cały świecie.

 

Cara Delevingne zostala twarza kampanii spolecznej Lady Garden1

 

Cara Delevingne zostala twarza kampanii spolecznej Lady Garden3

 

Fot:instagram gregwilliamsphotography

 

„Była bardzo dzielna i wiele mówiła o tym. Potrzeba wiele odwagi, żeby dzielić się takimi rzeczami, jak ta. Uważam, że kobiety powinny być odważniejsze w tym temacie, bo może on dotyczyć każdej z nas”.

 

 

Podczas filmu ujawniającego kulisy sesji Cara opowiada o tym, jak jej siostra Chloe miała podejrzenie stanu przedrakowego:

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *