SZUKAJ
Kultura
0

“Ciemniejsza strona Greya”: oficjalny plakat i zapowiedź trailera już w sieci

“Ciemniejsza strona Greya” w końcu doczekała się plakatu i zapowiedzi trailera. Zwiastun w pełnej wersji będziemy mogli zobaczyć już 14 września. Co wiemy i drugiej części “Pięćdziesięciu twarzy Greya”?…

“Ciemniejsza strona Greya”: oficjalny plakat i zapowiedź trailera już w sieci

“Ciemniejsza strona Greya” w końcu doczekała się plakatu i zapowiedzi trailera. Zwiastun w pełnej wersji będziemy mogli zobaczyć już 14 września.  Co wiemy o drugiej części “Pięćdziesięciu twarzy Greya”? Na pewno to, że ma być bardziej pikantna niż poprzednia. Zobaczymy w niej znacznie więcej, ku uciesze damskiej publiczności Jamie Dornan pokaże się w niej całkiem nago. Zmieni się również gatunek samego filmu, “Ciemniejsza strona Greya ma   przypominać thriller. Na planie oprócz Jamie’ego Dornana i Dakoty Johnson zobaczymy między innymi : Kim Basinger, Erica Johnsona, Branta Daugherty’ego,  Bellę Heathcote i Rotę Orę.

 

Ciemniejsza strona Greya1

Dla przypomnienia, druga część nadal będzie kontynuacją losów młodziutkiej studentki Ann Steel i jej erotycznego i burzliwego związku z miliarderem Christianem Greyem. Nie zapominajmy, że sama powieść E. L. James to bestseller, w pierwszych trzech miesiącach jej sprzedaż w USA przekroczyła 15 milinów egzemplarzy. Ta liczba mówi sama za siebie. “Ciemniejsza strona Greyama”ma  trafić do kin tuż przed walentynkami. Premiera odbędzie się 8 lutego 2017 roku.

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *