SZUKAJ
Motoryzacja
0

Classic Moto Show – trzecia edycja już od 5 września

Jedno z największych wydarzeń poświęconych zabytkowej motoryzacji – Classic Moto Show startuje po raz trzeci już 5 września. Wystawa będzie trwała trzy dni, jej organizatorami są Fundacja Muzeum Motoryzacji oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie…

Classic Moto Show – trzecia edycja już od 5 września

Jedno z największych wydarzeń poświęconych zabytkowej motoryzacji – Classic Moto Show startuje po raz trzeci już 5 września. Wystawa będzie trwała trzy dni, jej organizatorami są Fundacja Muzeum Motoryzacji oraz Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie. Podczas Classic Moto Show będziemy mogli podziwiać legendarne modele aut i motocykli. Dla wszystkich zainteresowanych wystawą muzea mają przewidziane rozmaite atrakcje. Aby z nich skorzystać musicie zawitać w pierwszy weekend września do Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie.

Podczas tegorocznej edycji Classic Moto Show Kraków 2014 zostanie zaprezentowanych około 200 zabytkowych pojazdów. Polscy i zagraniczni pasjonaci pojawią się na krakowskim Kazimierzu, przy ul. Św. Wawrzyńca 15, wraz z najcenniejszymi okazami swoich kolekcji. Organizatorem wystawy jest Rafał Pliszka. Classic Moto Show to nie tylko wystawa. To również idealne zaplecze to podzielenia się swoim doświadczeniem z innymi oraz zgłębienia wiedzy na temat techniki pielęgnacji pojazdów pod okiem ekspertów, w trakcie trwania warsztatów renowacyjnych. W ramach wystawy będzie również uruchomiona sprzedaż części kolekcjonerskich otwarta zarówno dla wystawców jak i odwiedzających.

To nie koniec imprez z udziałem samochodów zabytkowych w Karwie. W ten sam weekend co Classic Moto Show odbędzie się Rajd Polski Historyczny. Dla uczestników wystawy będzie to idealna okazja żeby zobaczyć legendarne pojazdy w akcji. Jeden z etapów Rajdu będzie startował właśnie z terenu wystawy, w sobotę wieczorem. Goście będą mogli również zwiedzić krakowski Kazimierz z okien londyńskiej taksówki. Atrakcji z pewnością nie zabraknie.
Pamiętajcie 5- 7 września 2014 Classic Moto Show 2014 w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie, przy ul. Św. Wawrzyńca 15.

Fot: Plakat wystawy Classic Moto Show, Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *