SZUKAJ
Zdrowie
0

Crossfitowcy z Trójmiasta biorą udział w sesji do kalendarza, by ratować kobiece piersi (piękna inicjatywa, piękne nagie ciała)

Kobiecy biust to również męska sprawa. W ramach kampanii edukacyjnej „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa” powstał wyjątkowy kalendarz na 2017 rok. ..

Crossfitowcy z Trójmiasta biorą udział w sesji do kalendarza, by ratować kobiece piersi (piękna inicjatywa, piękne nagie ciała)

Kobiecy biust to również męska sprawa.  W ramach kampanii edukacyjnej „BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawapowstał wyjątkowy kalendarz na 2017 rokWydawnictwo fundacji Onkocafe chce w ten sposób zachęcić kobiety  do regularnych badań, przypominając również o tym, jak ważną role w całym tym procesie pełnią sami partnerzy. Facet, który troszczy się o swoją kobietę, jest odpowiedzialny i świadomy sam motywuje swoją partnerkę do samobadania piersi i badań diagnostycznych. Zapewnia jej nie tylko wsparcie, ale i wiedzę.  W sesji do kalendarza wzięli udział trójmiejscy crossfitowcy, którzy mimo, że nie są profesjonalnymi modelami przygotowali swoje ciała do owego zadania. Zdjęcia zostały zrobione w sierpniu w postoczniowym budynku  w Gdańsku. Ich autorem jest Jan Górczak.

 

 

Fot: @Jan Górczak

crossfitowcy-z-trojmiasta-biora-udzial-w-sesji-do-kalendarza-by-ratowac-kobiece-piers1i

Tryb przygotowań sportowców do sesji zakładał picie od 8 do 11 litrów wody dziennie przez okres dwóch tygodni, co miało  zredukować ilość przyjmowanych przez sesją płynów.   Organizm zaczyna się delikatnie odwadniać, co sprawia, że mięśnie stają  się bardziej widoczne. A ponowie mają co pokazać, co widać na załączonym obrazku.

 

 

crossfitowcy-z-trojmiasta-biora-udzial-w-sesji-do-kalendarza-by-ratowac-kobiece-piers5i

 

crossfitowcy-z-trojmiasta-biora-udzial-w-sesji-do-kalendarza-by-ratowac-kobiece-piers6i

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *