SZUKAJ
Kultura
0

Dobra informacja dla fanów Harry’ego Pottera. Powstanie aż pięć części nowej filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”

J.K. Rowling autorka książek o najpopularniejszym małym czarodzieju ogłosiła, że powstanie aż pięć części nowej filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”….

Dobra informacja dla fanów Harry’ego Pottera.  Powstanie aż pięć części nowej filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”

J.K. Rowling autorka książek o najpopularniejszym małym czarodzieju ogłosiła, że powstanie aż pięć części  nowej filmowej serii „Fantastyczne zwierzęta i jak je znaleźć”. Fani Harry’ego Pottera mogą zacierać ręce. Mimo, ze czarodziej nie wraca  do kin, to akcja filmu  toczy się w tym samym świecie co przygody Harry’ego.

 

Nowy film inspirowany jest podręcznikiem o tym samym tytule, z którego czarodziej korzystał podczas  zajęć z  Opieki nad Magicznymi Stworzeniami w Szkole Magii i Czarodziejstwa w Hogwarcie.  Fabuła będzie opowiadać o przygodach fikcyjnego autora książki – Newta Scamandera. Wszystko będzie toczyć się w nowojorskim stowarzyszeniu czarownic i czarowników…

 

Główną postać  (Newta Scamandera ) zagra zdobywca Oscara za rolę w filmie „Teoria wszystkiego” – Eddie Redmayne.  Na dużym ekranie zobaczymy jeszcze : Katherine Waterston, Alison Sudol, Ezra Miller, Dan Fogler i Colin Farrell. Za całość  produkcji odpowiada David Yates.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *