SZUKAJ
Kultura
0

„Dziewczyna z pociągu” – zobacz drugi zwiastun!

„Dziewczyna pociągu” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Książka już odniosła sukces, w Stanach Zjednoczonych co 6 sekund kupowany jest kolejny egzemplarz….

„Dziewczyna z pociągu” – zobacz drugi zwiastun!

„Dziewczyna z pociągu” to jedna z najbardziej wyczekiwanych premier tego roku. Książka już odniosła sukces, w Stanach Zjednoczonych co 6 sekund kupowany jest kolejny egzemplarz. Czy produkcja z Emily Blunt osiągnie również podobny sukces?

 

Już pierwszy zwiastun do filmu „Dziewczyna z pociągu” wywołał w sieci sporo emocji. Nie ma się co dziwić, gdyż na ekranizację bestsellerowej książki Pauli Hawkins czeka miliony czytelniczek i czytelników z całego świata. Trzeba również nadmienić, że to najszybciej sprzedający się debiut dla dorosłych w historii brytyjskiego rynku wydawniczego. Po tę pozycję sięgnął również sam król literatury grozy – Stephen King. W roli głównje  bohaterki zobaczymy Emily Blunt, a obok niej wystąpi Evans („High-Rise”, „Hobbit: Bitwa Pięciu Armii”) i Haley Bennett, którzy wcielą się w rolę pary z pociągu. Thriller zapowiada się naprawdę dobrze. Zobaczcie sami drugi już zwiastun do filmu „Dziewczyna z pociągu”.

 

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *