SZUKAJ
Zakupy
0

E- świeże ryby

Ilość produktów, które możemy kupić w Internecie z miesiąca na miesiąc rośnie. Tyczy się to również artykułów spożywczych. Internauci upodobali sobie wygodny model robienia zakupów, niewymagający stania w długich kolejkach …

E- świeże ryby

Ilość produktów, które możemy kupić w Internecie z miesiąca na miesiąc rośnie. Tyczy się to również artykułów spożywczych. Internauci upodobali sobie wygodny model robienia zakupów, niewymagający stania w długich kolejkach i martwienia się o dowiezienie ich do domu. Jedno kliknięcie, a kurier dowiezie wszystko na miejsce. Skoro tak, to dlaczego nie wprowadzić takiego modelu sprzedaży świeżych ryb? Firma Dobreryby.pl wpadła na taki pomysł.

Tworzona przez pasjonatów naturalnego i zdrowego jedzenia, stworzyła miejsce w polskim Internecie, gdzie można kupić dobre ryby wprost od hodowcy, rybaka czy wędkarza. Dzięki błyskawicznej i bezpiecznej przesyłce ryby te trafią na nasz stół już w następny dzień po dokonaniu odłowu.

W ofercie Dobreryby.pl znajdziemy ryby prosto z połowu, produkty wędzone (wyławiane i wędzone także tego samego dnia) i przetwory rybne. Pochodzą one z gospodarstwa rybackiego położonego w Borach Tucholskich.

Na stronie widoczny jest czas do najbliższego odłowu. Dokonując zakupu wybieramy sobie dzień w którym nasza rybka ma zostać wyłowiona. Pakowana jest w hermetyczne opakowanie, które chroni rybę przed powietrzem oraz zapobiega rozprzestrzenianiu się zapachów, a styropianowy pojemnik i woreczki z lodem zapewniają jej temperaturę bliską 0ºC przez minimum 30 godzin!

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!