SZUKAJ
Kultura
0

Fani mogą zapomnieć o pełnometrażowym filmie „Gra o Tron”

Piąty sezon, najchętniej oglądanego serialu „Gra o Tron” zbliża się wielkimi krokami. Wiemy również, że HBO podpisało umowę na kolejny…

Fani mogą zapomnieć o pełnometrażowym filmie „Gra o Tron”

Piąty sezon, najchętniej oglądanego serialu „Gra o Tron” zbliża się wielkimi krokami. Wiemy również, że HBO podpisało umowę na kolejny (a w planach są następne, co wdaje się wręcz oczywiste, bowiem zgodnie z dobrze znanym przysłowiem, nie zbija się kury znoszącej złote jajka), ale wiele fanów nadal się zastanawia, co z pełnometrażową produkcją, która miałby się pojawić po zakończeniu emisji ostatniej serii.

Dla tych, którzy czekali na taki przebieg wydarzeń nie mamy dobrych informacji. Prezes HBO, Michael Lombardo, w rozmowie z Entertainment Weekly przyznał, że jego stacja nie ma żadnych planów dotyczących takiej produkcji. Nasuwa się zatem pytanie, dlaczego? Otóż powód jest bardzo prosty. HBO pobiera od swoich widzów opłatę za oglądanie serialu, więc ma zamiar w takim właśnie trybie doprowadzić ich do finału, bo uważa, że to najuczciwsza droga. Poza tym nie ma co, dzielić skóry na niedźwiedziu, gdy nawet jeszcze nie wiadomo, kiedy dokładnie zakończy się emisja serialu. A ta decyzja zależy wyłącznie od jego producentów, którzy zakończą jego tworzenie, gdy uznają, że wyczerpali temat. A jak sami wiece, tematów do poruszenia i wątków tej produkcji prędko nie zabraknie. Co oczywiście, bardzo nas cieszy.

Jeśli należycie do grona osób, które czekały na pełnometrażowy film, to lepiej zapomnijcie o tym pomyśle, bo szanse na to, że zostanie on zrealizowany są minimalne.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!