SZUKAJ
Kultura
0

Filmy, które warto zobaczyć w 2015 roku ! – część druga

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy kinowy repertuar na 2015 rok. Oto nasza subiektywna lista produkcji, które warto zapamiętać…

Filmy, które warto zobaczyć w 2015 roku ! – część druga

Specjalnie dla Was sprawdziliśmy kinowy repertuar na 2015 rok. Oto nasza subiektywna lista produkcji, które warto zapamiętać…

Jupiter: Intronizacja

Genetycznie zmodyfikowany były łowca przybywa na Ziemię, by odnaleźć młodą rosyjską emigrantkę, której kod genetyczny jest identyczny z DNA Królowej Wszechświata. Zapowiada się niezwykle wodowiskiem science fiction w wykonaniu barci Wachowskich. Mimo iż wydaje się to być, kolejna opowieść o wybrańcu takim jak Neo, stwarza wrażenie bardzo dobrze zagranej i nakręconej. Jeśli jesteście fanami gatunku science fiction śmiało już dziś możecie ruszać do kina.

Fot: filmweb.pl

Premiera: 6 lutego 2015.

Kopciuszek

Wszyscy w przeszłości słyszeliśmy bajkę o kopciuszku. Fabuły tej ekranizacji nie trzeba zatem przypominać. W 2015 będziemy mogli jeszcze raz cofnąć się do błogich lat naszego dzieciństwa i odtworzyć ją na nowo.

Fot: filmweb.pl

Premiera: 13 marca 2015.

Ex Machina

Programista jednej z największych firm internetowych wygrywa konkurs, którego nagrodą jest tygodniowy pobyt w górskiej posiadłości swojego szefa. Przybywając na miejsce, Caleb odkrywa, że jest częścią przełomowego eksperymentu.

Premiera: 20 marca 2015.

Avengers: Age of Ultron

Kiedy Tony Stark próbuje wskrzesić program utrzymania światowego pokoju, sytuacja się komplikuje. Na scenę wkracza mroczny Ultron ze zbrodniczym planem zniszczenia całej planety.

Premiera: 7 maja 2015.

Mad Max: Fury Road

Max to były policjant, któremu w przeszłości zamordowano rodzinę. Od tego momentu staje się mścicielem, w zniszczonym wojną nuklearną świecie… Maxowi przyjdzie zmierzyć się, między innymi, z szalenie niebezpiecznym gangiem poruszającym się na motorach…

Premiera: 15 maja 2015.

Jurassic World

Naukowcy tworzą nowy gatunek dinozaura. Wkrótce sytuacja wymyka się spod kontroli i gad ucieka z parku.

Premiera:12 czerwca 2015.

Kraina jutra

Rozczarowany życiem Frank oraz inteligentna nastolatka Casey wyruszają na niebezpieczną misję, której celem jest odkrycie tajemnicy miejsca zagubionego w czasie i przestrzeni.

Premiera:22 maja 2015.

Terminator: Genisys

Premiera: 26 czerwca 2015.

Pan

Chłopiec sierota zostaje wysłany do magicznego świata Nibylandii, gdzie odkrywa swoje przeznaczenie i staje się bohaterem znanym jako Piotruś Pan.

Premiera: 17 lipca 2015.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!