SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Fryzury na lato, które pokochasz

Pierwszy dzień lata jak w piosence już za dni parę, co oznacza, że upalnie dni zagoszczą u nas na dłużej. To najlepszy moment by rozeznać się trendach i przekonać…

Fryzury na lato, które pokochasz

Pierwszy dzień lata jak w piosence już za dni parę, co oznacza, że upalnie dni zagoszczą u nas na dłużej. To najlepszy moment by rozeznać się trendach i przekonać się jakie fryzury będą modne tego lata. Wśród letnich fryzur nie można również pominąć plażowych upięć, które mają swoje wiodące trendy. Absolutnym hitem tego roku jest wet look i plażowe fale. Oczywiście nadal sprawdzą się również znane  rozwiązania, jak zwyczajne kucyki i warkocze. Nawet prosta z pozoru fryzura, którą odrobinę urozmaicimy, bądź użyjemy ozdobnych elementów może zebrać sporo komplementów i budzić zainteresowanie.

Oto trzy typy fryzur, które naszym zdaniem podbiją letnie ulice i plaże. Przekonajcie się, co nosić na głowie by być na topie.

1.

Z chustką

W tym przypadku moda połączy się z tym, co praktyczne. Szczególnie, gdy zamierzy w pełnym słońcu spędzić dużo czasu. Fryzury z chustą są efektowne i są bardzo dobrym rozwiązaniem dla posiadaczek długich włosów. Dzięki chuście żadne kosmyki nie opadną nam na twarz, nie będą denerwować, wszystko zostanie na swoim miejscu.

fot: Pinterest

2.

Pod kapelusz

Z kapeluszem najlepiej będą prezentować się długie, pofalowane, rozpuszczone włosy. Efekt boho króluje w tym roku!

Fot: Pinterest

3.

Koczki

My je uwielbiamy. Prosta fryzura, która można wykonać w kilka sekund. Tym bardziej, ze koczki w nieładzie nadal są modne. Zawsze się sprawdzają i nic dziwnego, gdyż są ekspresowe i praktyczne. Wystarczy zebrać włosy i spiąć je gumką bądź klamrą. Gotowe!

Fot: Pinterest

P

amiętajcie o pielęgnacji! 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!