SZUKAJ
Motoryzacja
0

Furious 7- wyszedł pierwszy zwiastun ostatniej części Szybcy i Wściekli

Furious 7 to prawdopodobnie ostania już część cyklu Szybcy i Wściekli. Do kin trafi 10 kwietnia przyszłego roku. Film będzie o tyle szczególny, że będzie można w nim zobaczyć ostanie materiały nagrane z udziałem tragicznie zmarłego Pula Walkera. Zobaczcie pierwszy zwiastun tej produkcji…

Furious 7- wyszedł pierwszy zwiastun ostatniej części Szybcy i Wściekli

Furious 7 to prawdopodobnie ostania już część cyklu Szybcy i Wściekli. Do kin trafi 10 kwietnia przyszłego roku. Film będzie o tyle szczególny, że będzie można w nim zobaczyć ostanie materiały nagrane z udziałem tragicznie zmarłego Pula Walkera. Zobaczcie pierwszy zwiastun tej produkcji.

W momencie śmierci Walkera zdaniem producentów film ukończony był jedynie w 50%. Do zakończenia produkcji przyczynili się bracia zmarłego aktora – Cody i Caleb, którzy zastąpili na ekranie Paula.

W roli złego bosa tym razem zobaczmy Jasona Stathama, który będzie chciał pomścić zabitego w poprzedniej części brata. Co ciekawe – na ekranie pojawić ma się tu także Sean Boswell (Lucas Black) – główna postać z popularnego spin-offu serii: Tokyo Drift.

Poza ciekawą obsadą nie zabraknie rzecz jasna fabuły bogatej w dużą ilość pościgów i efektownych scen akcji, które nie zawsze da się logicznie wytłumaczyć. Wszystkich zagorzałych fanów tej serii zapraszamy do kin już teraz. Ilość pościgów z pewnością was nie zawiedzie.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!