SZUKAJ
Motoryzacja
0

Gdy ciężarówka uderzyła w jego samochód, usterkę postanowił naprawiać właśnie tak

Kiedy ciężarówka uderzyła w jego samochód w Republice Ałtaju, niedaleko Kazachstanu i Mongolii nie zabrał swojego samochodu do garażu, by wymienić …

Ludzie bywają bardzo zaradni szczególnie jeśli chodzi o naprawienie usterek. Dla przykładu możemy podać jednego z mieszańców Rosji. Kiedy ciężarówka uderzyła w jego samochód w Republice Ałtaju, niedaleko Kazachstanu i Mongolii nie zabrał swojego samochodu do garażu, by wymienić uszkodzone drzwi. Postanowił ten problem rozwiązać sam. W jaki sposób? Wystarczył mu do tego niezmywalny marker, za pomocą którego wyczarował jedyną w swoim rodzaju, mobilną mapę regionu.

Kierowca ciężarówki zgodził się pokryć kosza wyrządzonych szkód, mimo, że w Rosji nie ma czegoś takiego, jak ubezpieczenie pojazdu. Oczywiście projekt załatania usterki był jedynie tymczasowy, do momentu kiedy kierowca nie wymienił drzwi w swoim aucie. My jednak uważamy, że za pieniądze, które uzyskał mógł kupić więcej markerów i pokryć cały samochód resztą mapy. Stałby się posiadaczem auta jedynego w swoim rodzaju.

ciężarówka uderzyła

ciężarówka uderzyła

ciężarówka uderzyła

ciężarówka uderzyła

Fot:boredpanda.com

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *