SZUKAJ
Kultura
0

Gwiazda „Gry o tron” u Tomka Bagińskiego! Już jest zwiastun „Ambition”

Zwiastun nowego projektu Tomka Bagińskiego – „Ambition” został opublikowany przez Platige Image. W rolach głównych możemy zobaczyć znanego z serialu „Gra o Tron” Aidana Gillena oraz rodzącą się gwiazdę brytyjskiego kina…

Gwiazda „Gry o tron” u Tomka Bagińskiego! Już jest zwiastun „Ambition”

Zwiastun nowego projektu Tomka Bagińskiego – „Ambition” został opublikowany przez Platige Image. W rolach głównych możemy zobaczyć znanego z serialu „Gra o Tron” Aidana Gillena oraz rodzącą się gwiazdę brytyjskiego kina Aisiling Franciosi, kojarzoną między innymi z filmu „Klub Jimmy’ego” w reżyserii Kena Loacha.

Fot: Aisiling Franciosi, źródło: You-Tube

24 października odbędzie się premiera projektu, podczas organizowanego przez Brytyjski Instytut Filmowy Sci-fi Film Season.

Międzynarodowa kampania, która towarzyszy owego projektowi ma zachęcić innych do dzielenia się swoimi ambicjami na portalach społecznościowych używając hashtagu #MyAmbition. Najlepsze treści opublikowane zostaną na Twitterze, profilu Instagram projektu oraz zaprezentowane podczas londyńskiej premiery.

„Ten projekt opowiada o wielkiej ambicji – sile, dzięki której ludzkość przekracza kolejne granice. Poszukiwania przez bohaterów odpowiedzi na pytanie o źródło życia, ma znacznie szerszy kontekst, który przedstawiamy widzowi: przyszłość ludzkości, niepewność jutra, ale i determinacja, która czyni nasz gatunek wielkim.” – mówi Tomek Bagiński, reżyser.

Scenerię do zdjęć stworzył przepiękny księżycowy krajobraz Islandii. Za produkcję i postprodukcję odpowiada Platige Image.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *