SZUKAJ
Zakupy
0

H&M Club wystartował w Polsce!

Wczorajszego dnia H&M wystartował z nowym programem lojalnościowym! Jego oficjalna nazwa to H&M Club. Dzięki niemu klienci szwedzkiej sieciówki będą mogli otworzyć drzwi do…

H&M Club wystartował w Polsce!

Wczorajszego dnia H&M wystartował z nowym programem lojalnościowym! Jego oficjalna nazwa to H&M Club. Dzięki niemu klienci szwedzkiej sieciówki będą mogli otworzyć drzwi do „inspirującego świata mody, stylu i korzyści„. Aby skorzystać z programu należy zainstalować aplikację H&M Club (Android i iOS), która  pozwoli fanom marki na uczestniczenie w niezwykłych wydarzeniach, wymieniać  wydane złotówki i na punkty i korzystać  z ofert dedykowanych  tylko dla  zarejestrowanych użytkowników.

 

Zdobyte punkty w H&M Club będzie można wymienić na nagrody. W informacji prasowej możemy przeczytać:

 

„Wyjazd na festiwale Coachella oraz Roskilde, wycieczka dla dwóch osób na pokaz kolekcji projektanta w Nowym Jorku, kolacja w modnej restauracji, zwiedzanie najważniejszych obiektów, dedykowane zakupy ze stylistą, udział w przedpremierowych, ekskluzywnych zakupach kolekcji projektanta oraz wiele innych ekscytujących możliwości – to wszystko, i wiele więcej, tylko w H&M Club”.

 

 

Program H&M Club  działa również w Austrii, Holandii, Niemczech, Finlandii i Norwegii.

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *