SZUKAJ
Dom i Wnętrze
0

Hotel niczym księgarnia: Klienci tego miejsca śpią pomiędzy regałami, na których znajduje się 5000 książek

Niektórzy kochają książki, inni natomiast przy nich zasypiają. Book and Bed Tokyo to hotel o charakterze księgarni, książki odgrywają tutaj zasadniczą rolę. Znajduje się on na siódmym piętrze wieżowca w dzielnicy Ikebukuro w mieście Tokio…

Hotel niczym księgarnia: Klienci tego miejsca śpią pomiędzy regałami, na których znajduje się 5000 książek

Niektórzy kochają książki, inni  natomiast przy nich zasypiają. Book and Bed Tokyo to hotel o charakterze księgarni, książki odgrywają tutaj zasadniczą rolę. Znajduje się on na siódmym piętrze wieżowca w dzielnicy Ikebukuro w mieście Tokio. Hotel funkcjonuje  już przeszło rok. Jest  idealnym miejscem zarówno dla moli książkowych, jak i tych, którym książki pomagają w zasypianiu.   Został zaprojektowanych przez Makoto Tanijiri i Ai Yoshida  z Designed by Makoto Tanijiri. Dotychczas ciężko było znaleźć miejsce o podobnych charakterze i wystroju.

 

 

Wszystko zmieniło się 2 grudnia bieżącego roku, gdy  firma postanowiła otworzyć kolejny hotel  tym razem w Kioto.  Podobnie jak w Tokio w Book And Bed Kyoto goście hotelu śpią pomiędzy  regałami zapełnionymi kolekcją 5000 książek, w skład której wchodzi zarówno angielska jak i japońska literatura.  Każdy mol książkowy znajdzie tu coś dla siebie.  Ceny za nocleg zaczynają się od 39 $.

 

 

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *