SZUKAJ
Kulinaria
0

Im więcej tłuszczu w rybach tym szybsza przemiana materii. Spalaj tłuszcz za pomocą ryb i nie tylko

W swojej diecie zajmij się przede wszystkim jedzeniem tłustych, ale zdrowych ryb. Dzięki temu Twoja przemiana materii będzie znacznie szybsza, a tłuszcz …

W swojej diecie zajmij się przede wszystkim jedzeniem tłustych, ale zdrowych ryb. Dzięki temu Twoja przemiana materii będzie znacznie szybsza, a tłuszcz samoistnie znacznie znikać i to nie tylko z brzucha, ale ze wszystkich partii ciała. Brzmi to dosyć paradoksalnie i ciężko w to uwierzyć, jednak jest to tłusta i szczera prawda. Nie ma w tym żadnego haczyka.

szybsza przemiana materii

Badania przeprowadzone przez naukowców ze Szwajcarii RPA dowodzą iż osoby, które w swojej diecie w głównej mierze stawiają na ryby lub regularnie przyjmują suplementy diety zawierające olej rybny w znacznie szybszy sposób spalają tłuszcz, a ich przemiana materii działa na najwyższych obrotach niezależnie od wieku. Co za tym idzie dużo skuteczniej walczą z kilogramami i zbędnym balastem. W ciągu 2 miesięcy ich waga była aż o pół kilograma niższa niż u osób, walczących z tym samym problemem, jednak nie pamiętających o spożywaniu tłustych ryb.

Różnica między osobami będącymi na diecie beztłuszczowej i regularnie ćwiczącymi, a tymi którzy codziennie przyjmowali solidną dawkę tłuszczu rybnego była widoczna nie tylko na wadze, ale także podczas redukcji tkanki tłuszczowej. Tym drugim udało się go zredukować aż o 0,5 punktu procentowego więcej tkanki tłuszczowej. Nicole Bender, która jest główną autorką przeprowadzonego badania osobiście uważa, że szybkie spalanie tłuszczu po rybach następuje za pomocą kwasów tłuszczowych omega-3. Dodatkową zaletą tychże kwasów są właściwości przeciwzapalne.

Jeżeli chcesz utrzymać swoją wagę w normie lub zachować szczupłą sylwetkę, a do tego być zdrowym nie pozostaje Ci nic innego jak spożywanie 2-3 razy w tygodniu morskich ryb typu: makrela, śledź, łosoś.

Migdały, niebo w gębie

szybsza przemiana materii

Jadłaś kiedykolwiek prawdziwe migdały? Zdecydowanie lepsze od muffinów nieprawdaż? Zapamiętaj tę informację i wykorzystaj to. Marzy Ci się jednak spadek wagi bez żadnych zmian w stylu życia oraz diecie? Jest to możliwe z tylko i wyłącznie jedną zmianą, wystarczy zamienić wszelkiego rodzaju węglowodanowe przekąski właśnie na garść pysznych i sytych, a przede wszystkim zdrowych migdałów. Dzięki temu bez wprowadzania żadnych innych zmian, Twój obwód w pasie się zmniejszy.

Okazuje się, że migdały mają podobne właściwości co tłuste ryby. Po dorzuceniu do zupy garści migdałów obniży się poziom tłuszczu brzusznego, dodatkowo obniżony zostanie również ogólny cholesterol oraz LDL.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *