SZUKAJ
Kultura
0

„Jackie”. Natalie Portman jako Jacqueline Kennedy. Zobacz zwiastun filmu!

Na taką rolę Nataliny czekaliśmy. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Jackie”, opowiadający historię Jacqueline Kennedy zaraz po zabójstwie jej męża (prezydenta Johna F. Kennedy’ego)…

„Jackie”. Natalie Portman jako Jacqueline Kennedy. Zobacz zwiastun filmu!

Na taką rolę Nataliny czekaliśmy. W sieci pojawił się pierwszy zwiastun filmu „Jackie”, opowiadający historię Jacqueline Kennedy zaraz po zabójstwie jej męża (prezydenta Johna F. Kennedy’ego).  Nie chcemy wyprzedać faktów,  ale naszym zdaniem za  te poruszającą rolę Natalie Portman nominację do tegorocznych Oscarów ma już  w kieszeni!

 

„Jackie” to film, który będzie stanowił bezpośrednią relację z życia Jacqueline Kennedy po jednym z najtragiczniejszych momentów w historii Stanów Zjednoczonych. Za całość produkcji odpowiada debiutujący  w Hollywood Chilijczyk – Pablo Larraina.

 

U boku Natalie Portman w filmie znaleźli się:  Peter Sarsgaard (Robert Kennedy), Greta Gerwig (asystentka Jackie Kennedy), Max Casella (Jack Valenti) i Beth Grant (Ladybird Johnson).

 

Kiedy premiera? Światowa już niebawem, gdyż 2 grudnia, natomiast data  polskiej premiery jest jeszcze nieznana ?  Zobaczcie zwiastun do filmu „Jackie”.

 

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *