SZUKAJ
Kultura
0

Jared Leto zagra twórcę pop artu – Andy’ego Warhola

Myśląc o Jaredzie Leto nadal mamy przed oczyma jego ostatnią rolę – postać Jokera w kinowym hicie „Legion samobójców”. Teraz aktor stoi przed kolejna szansą zaprezentowania swoich umiejętności…

Jared Leto zagra  twórcę pop artu – Andy’ego Warhola

Myśląc o Jaredzie  Leto nadal mamy przed oczyma jego ostatnią rolę – postać Jokera w kinowym hicie „Legion samobójców”.  Teraz aktor stoi przed kolejna szansą zaprezentowania swoich umiejętności. Założyciel zespołu 30 Seconds to Mars  i zdobywca Oscara z rolę w filmie „Witaj w klubie” zagra główną rolę w produkcji biograficznej o Andy’m Warholu. Za scenariusz do filmu odpowiedzialny będzie Terrence Winter, który pracował również przy „Rodzinie Soprano”, „Zakazanym Imperium”, czy Wilku z Wall Street”.

 

 

„Warhol”(robocza nazwa filmu) nie będzie filmem niskobudżetowym, ale mainstreamowa superprodukcją, skupującą wokół siebie najlepszą obsadę. Scenariusz ma obyć opracowywany na podstawie książki Victora Bockrisa pod tytułem „Warhol: The Biography”. Postać Andy’ego Warhola mogliśmy już wcześniej zobaczyć w filmie „Dziewczyna z fabryki”,  „Basquiat – Taniec ze śmiercią” albo serialu „Vinyl”. Czy Jared Leto poradzi sobie z rolą twórcy pop artu?  Niedługo się o tym przekonamy, teraz pozostaje nam czekać na więcej szczegółów dotyczących niniejszej produkcji.

 

jared-leto-zagra-tworce-pop-artu-andyego-warhola1

 

Fot: Andy Warhol

 

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *