SZUKAJ
Kultura
0

Jest kolejny zwiastun 2 sezonu „Detektywa”. Będzie się działo!

Premiera drugiego sezonu Detektywa coraz bliżej, a wraz z nią zupełnie inna historia, inni główni bohaterowie i przede wszystkim inne śledztwo. Przypominamy, że akacja będzie rozgrywała się w spalonej słońcem Kalifornii…

Jest kolejny zwiastun 2 sezonu „Detektywa”. Będzie się działo!

Premiera drugiego sezonu Detektywa coraz bliżej, a wraz z nią zupełnie inna historia, inni główni bohaterowie i przede wszystkim inne śledztwo. Przypominamy, że akacja będzie rozgrywała się w spalonej słońcem Kalifornii. Nietypowa zbrodnia skrzyżuje ze sobą losy trzech policjantów i pewnego przestępcy. Każda z tych postaci funkcjonuje w swoim świecie spisków i zdrad, które nadadzą drugiej serii charakterystyczny klimat, który pokochaliśmy w pierwszym sezonie. W rolach głównych występują Colin Farrell, Vince Vaughn, Rachel McAdams i Taylor Kitsch. Drugi sezon Detektywa ma osiem odcinków, pierwsze dwa zostały wyreżyserowane przez Justina Lina.

Drugi sezon to napisana przez Nica Pizzolatto opowieść, będąca połączeniem trzymającej w napięciu historii kryminalnej i osobistej podróży bohaterów, w której weźmiecie udział.

Jesteśmy ciekawi czy  druga odsłona serialu spotka się z takim uznaniem co pierwsza.  Trzymamy kciuki!

Premiera nowego sezonu ”Detektywa” już 21 czerwca na kanale HBO i HBO GO.

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!