SZUKAJ
Moda i Uroda
0

Jesteś przed trzydziestką? Oto lekcja mody którą powinnaś odrobić!

W okresie dorastania i tak zwanego buntu różne szaleństwa i wybryki uchodzą nam na sucho. To samo tyczy się świata mody. Cofnijcie się teraz wstecz…. jak wyglądała Wasza garderoba za młodu? ..

Jesteś przed trzydziestką? Oto lekcja mody którą powinnaś odrobić!

W okresie dorastania i tak zwanego buntu różne szaleństwa i wybryki uchodzą nam na sucho. To samo tyczy się świata mody. Cofnijcie się teraz wstecz…. jak wyglądała Wasza garderoba za młodu? Czy teraz dumnie prezentowałybyście te same stroje na co dzień? Nawet jeśli w tym momencie na waszych twarz pojawił się uśmiech zażenowania, to nie ma  się co martwić. Każda z nas przechodziła przez to samo. Na szczęście im jesteś starsza, tym jesteś mądrzejsza, bardziej doświadczona i wiesz, co w modzie ujdzie Ci na sucho i w czym Ci dobrze. Jeśli jeszcze nie przerobiłaś tej lekcji, to czas nadrobić zaległości.

L

ekcja 1: „Moda przemija, styl pozostaje”

Jeśli to zdanie  jest Wam obce to najwyższy czas je przyswoić i zapamiętać. Tak mawiał Yves Saint Laurent. I nie sposób się z nim nie zgodzić. Kiedy chodziłyście do liceum chłonęłyście wszystkie trendy, bądź utożsamiałyście się z konkretną subkulturą. Nie zawracałyście sobie głowy tym, czy ubrania pasują do waszej sylwetki, czy nie. Czy wyglądamy w nich dobrze, czy też śmiesznie. Z perspektywy czasu wiesz, że dobrze jest mięć swój własny styl i umieć go do siebie dopasować. To, co w tym momencie modne może do nas nie pasować, dlatego ślepe podążanie za trendami może być zgubne.

L

ekcja 2 „Niekiedy mniej znaczy więcej”

Praktycznie każda z nas lubi biżuterię i różne dodatki. Problem pojawia się, gdy ilość zaczyna przegrywać z jakością. Nie musimy wyglądać jak świąteczne drzewko. Piękno i styl tkwią w prostocie.

Fot: Pinterest

L

ekcja 3: Obcasy? Tak, ale tylko na wyjścia!

Gdy byłyśmy młodsze chętniej sięgałyśmy po obcasy z nadzieją, że dodadzą nam lat. W tym momencie już żadnej z nam na tym nie zależy, wręcz odwrotnie. Obcasy to ból. Na co dzień są mało wygodne i praktyczne. Jest tyle modeli butów na płaskiej podeszwie, że każda z nas znajdzie coś dla siebie.

Fot: dawanda.com

L

ekcja 4:”Akcesoria robią stylizację „

Teraz już wiesz, że akcesoria potrafią odmienić z pozoru bardzo prostą luźną stylizację. Dzięki nim połączenie zwyczajnego t- shirtu i jeansów zyskuje zupełnie nowe oblicze.

Fot: nenaandco.com

L

ekcja 5: „Mała czarna dobra na wszystko”

Każda dorosła dama powinna w swojej szafie mieć awaryjną małą czarną, która sprawdzi się praktycznie w każdej okazji. Nie zawsze stać nas by na każdą okazję kupować inną kreację. Mając ją swoje szafie możecie spać spokojnie. Chanel dziękujemy.

Fot: Pinterest

L

ekcja 6: Metki są po to, by je czytać!

Ile razy zdarzyło Wam się zachwycać swetrem do pierwszego prania. Metki to nie hieroglify są po to by je czytać. Jeśli masz z tym problem, dowiedz się, co oznaczają?

L

ekcja 7: „Nadruki zwierzęce należy nosić z umiarem”

Fot: Pinterest

Podziel się:
  • googleplus
  • linkedin
  • tumblr
  • rss
  • pinterest
  • mail

Napisane przez: Marlena

Dodano 0 komentarzy

Zostaw komentarz

Chcesz wyrazić swoją opinię ?
Zostaw odpowiedź!